مهاجرت به آمریکا و کانادا
کد مطلب:  61479 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
روز آزاد سازی میمک در تقویم ملی ثبت خواهد شد

روز آزاد سازی میمک در تقویم ملی ثبت خواهد شد

سرپرست معاونت سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری ایلام از آماده سازی تمهیدات لازم برای ثبت سالروز فتح میمک در تقویم ملی خبر داد.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی و به نقل از ایرنا، محمدسبحان حسنی، سرپرست معاونت سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری ایلام، در نشست هماهنگی برگزاری مراسم یادواره شهدای آزاد سازی میمک از پیگیری هایی درباره ثبت این روز در تقویم ملی گفت:  دستگاه متولی باید پیگیری های لازم را برای ثبت این روز و این حادثه مهم در تقویم انقلاب انجام دهد، زیرا فتح میمک برگ زرینی از افتخارات رزمندگان و مردم مرزدار ایلام و عشایر غیور این منطقه است.

وی در ادامه تاکید کرد: دلاورمردی های رزمندگان و عشایر منطقه که این حماسه بزرگ را خلق کردند، برای همیشه در اذهان ملت باقی خواهد ماند.

حسنی درباره احداث برخی امکانات برای روزبزرگداشت شهدای فتح میمک گفت: برنامه هایی که در نظر گرفته شده برای روز مراسم و دستگاه هایی که برای فعالیت مشخص شدند، باید به سرعت پیگیری شود. طرح احداث جایگاه تصاویر شهدا باید در نظر گرفته شده و با یک طراحی فنی و کارشناسی دقیق و شکیل این یادمان برای ترویج فرهنگ شهادت و ایثارگر احداث شود.

در پایان وی با تاکید بر اینکه رعایت پروتکل های بهداشتی مصوب در ستاد ملی مبارزه با کرونا باید در این مراسم رعایت شود گفت:  رعایت پروتکل های بهداشتی در زمان برگزاری مراسم مدنظر همه باشد و امیدواریم امسال این یادبود نسبت به گذشته از کیفیت بهتری برخوردار باشد.  ما تابع تصمیمات ستاد کرونا هستیم و اگر شرایط متفاوت باشد، طبق دستورالعمل ها اقدام خواهیم کرد.

مهاجرت به آمریکا و کانادا
: برای دریافت مشاوره درباره روز آزاد سازی میمک در تقویم ملی ثبت خواهد شد فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «روز آزاد سازی میمک در تقویم ملی ثبت خواهد شد» در کادر زیر بنویسید :
5 + 7 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید