کد مطلب:  64264 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
رفع مشکل کرش کردن نرم افزارهای ویندوز 11توسط مایکروسافت

رفع مشکل کرش کردن نرم افزارهای ویندوز 11توسط مایکروسافت

مایکروسافت امروز جدیدترین به‌روزرسانی پچ سه‌شنبه (Patch Tuesday) را برای ویندوز 11 و 10 عرضه کرد که بسیاری از مشکلات این سیستم‌عامل‌ها را حل می‌کند.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی، مایکروسافت امروز جدیدترین به‌روزرسانی پچ سه‌شنبه (Patch Tuesday) را برای ویندوز 11 و 10 عرضه کرد که بسیاری از مشکلات این سیستم‌عامل‌ها را حل می‌کند. به‌روزرسانی شماره‌ی KB5013943 ویندوز 11 سرانجام به مشکلی که باعث می‌شد تا برخی از نرم‌افزارهای مبتنی بر فریمورک 3.5 اجرا نشوند و یا پس از اجراشدن کرش کنند، پایان می‌دهد.

به‌روزرسانی جدید ویندوز 11 همچنین مشکل پرش تصویر هنگام استفاده از فایل اکسپلورر، منوی استارت و تسک بار در حالت سیف مود (Safe Mode) و عدم توانایی در کوچک‌کردن و یا بستن صفحات بزرگ‌شده را نیز رفع کرده است. با این وجود، مشکلی که به کاربران اجازه‌ی استفاده از حافظه‌های ریکاوری‌شده توسط ابزار Backup and Restore را نمی‌داد در این به‌روزرسانی کماکان پابرجاست. به جز این مورد، به‌روزرسانی جدید ویندوز 11 تمام پچ‌های امنیتی موجود در به‌روزرسانی KB5012643 را شامل می‌شود.برخی از مشکلات امنیتی رفع‌شده در این به‌روزرسانی در دسته‌ی خطرناک قرار دارند و ممکن است که سیستم کاربران را در معرض خطر حملات باج‌افزاری قرار دهند. جدیدترین پچ سه‌شنبه همچنین برخی از مشکلات ویندوز 10 از جمله باگ مربوط به وان‌درایو (OneDrive) را رفع کرده است. مایکروسافت امروز اعلام کرد که این آخرین به‌روزرسانی عرضه‌شده برای بیلد 20H2 ویندوز 10 (نسخه‌ی هوم و پرو) بوده و این نسخه از ویندوز 10 به‌روزرسانی دیگری را دریافت نخواهد کرد.

: برای دریافت مشاوره درباره رفع مشکل کرش کردن نرم افزارهای ویندوز 11توسط مایکروسافت فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «رفع مشکل کرش کردن نرم افزارهای ویندوز 11توسط مایکروسافت» در کادر زیر بنویسید :
5 + 8 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید