راه اندازی رمزارز ملی به زودی آزمایش می‌شود | آسمونی
کد مطلب: 60403 درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
راه اندازی رمز ارز ملی به زودی آزمایش می‌شود

راه اندازی رمز ارز ملی به زودی آزمایش می‌شود

به گفته رئیس کل بانک مرکزی، رمز ارز ملی به صورت آزمایشی در اینده نزدیک راه اندازی می شود
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی، رئیس بانک مرکزی کشور اعلام کردت: گزارش از وضعیت بازار ارز و کلان حوزه اقتصادی و سیستم بانکی ارائه کردیم.

علی صالح‌ آبادی ادامه داد: اعضای کمیسیون اقتصادی مجلس سعی داشتند در قالب کمیته‌های مشترک مسائل مشترک دولت و مجلس پیگیری شود و به نتیجه برسد.

وی گفت: اصلاح قانون بانک مرکزی و اصلاح قانون پولی و بانکی از مسائلی است که سال‌هاست که مطرح می شود. در این نشست مقرر شد قانون بانک مرکزی در مرحله اول با هماهنگی کمیسیون اقتصادی در کمیته مشترک مورد بررسی قرار بگیرد تا در مهلت مشخصی جمع‌بندی خود را بیان کنند. مسئله رمز ارزها در نشست امروز مورد بررسی قرار گرفت که با توجه به اهمیت رمز ارز ملی و غیر ملی در سطح دنیا مقرر شد کارگروهی با همکاری کمیسیون اقتصادی تشکیل شود، در نتیجه موضع بانک مرکزی این کشور درباره رمز ارزها روشن می‌شود.

رئیس بانک مرکزی افزود: در آینده رمز ارز ملی را به صورت آزمایشی راه اندازی خواهیم کرد که در حال حاضر بانک مرکزی بررسی های خود را روی آن انجام می‌دهد. امیدواریم ضوابط آن در شورای پول و اعتبار نهایی شود و این اتفاق که به صورت محدود در کشورهای دنبال شده، در ایران نیز راه اندازی شود.

www.Asemooni.com

: برای دریافت مشاوره درباره راه اندازی رمز ارز ملی به زودی آزمایش می‌شود فرم زیر را تکمیل کنید
پرداخت هزینه مشاوره

معرفی نویسنده:

کارشناس ارشد زبان و ادبیات انگلیسی هستم. اگه به دنیای هنر و ادبیات و آموزش زبان علاقه دارید، با من همراه باشید. تو آسمونی قراره چیزای زیادی یاد بگیریم.

ثبت نظر درباره «راه اندازی رمز ارز ملی به زودی آزمایش می‌شود»

دیدگاه خود را در کادر زیر بنویسید

2 * 6 = ?