کد مطلب:  60447 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
رئیسی: صیانت از سلامت مردم از هر اقدامی ضروری‌ تر است

رئیسی: صیانت از سلامت مردم از هر اقدامی ضروری‌ تر است

سید ابراهیم رئیسی در جلسه ستاد ملی مقابله با کرونا در مورد احتمال موج ششم کرونا سخن گفت
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی و به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، سید ابراهیم رئیسی رئیس جمهور صبح امروز در جلسه ستاد ملی مقابله با کرونا، گفت: در مسیر مقابله با کرونا، مساله اقناع افکار عمومی ضرورتی اجتناب‌ناپذیر است.

حجت‌الاسلام و المسلمین سید ابراهیم رئیسی اظهار کرد: همه کسانی که تریبون در اختیار دارند به ویژه رسانه ملی باید وضع موجود کشور را به ویژه در مقایسه با کشور‌های دیگر تشریح و عملکرد‌ها و کیفیت مقابله با این بیماری را تبیین کنند.

وی افزود: همچنین ضرورت دارد بررسی‌های انجام شده در زمینه تاثیر واکسیناسیون عمومی بر سلامتی و ابتلای احتمالی افراد به شکل دقیق برای افکار عمومی توضیح داده شود تا کسانی که به هر دلیل تاکنون از تزریق واکسن خودداری کرده‌اند، به انجام واکسیناسیون ترغیب شوند.

رئیسی در مورد تزریق دز سوم واکسن کرونا یا همان دز یادآور گفت: دغدغه ما صیانت از سلامت افراد است و در این زمینه شیوه‌نامه‌ها و توصیه‌های کارشناسان مبنای عمل خواهد بود.

رئیسی در مورد موج احتمالی ششم کروناگفت: امیدواریم با موج جدیدی از بیماری مواجه نشویم، اما در هر صورت باید آمادگی داشته باشیم تا در برابر موج احتمالی بیماری مواجهه انفعالی نداشته باشیم. علاوه بر رسانه ملی، بازگشایی دانشگاه‌ها و مدارس نیز می‌تواند بستری مناسب برای آموزش عمومی و موثر در زمینه اقدامات پیشگیرانه در برابر کرونا باشد که باید از این فرصت به بهترین شکل بهره برد.

نظر خود را درباره «رئیسی: صیانت از سلامت مردم از هر اقدامی ضروری‌ تر است» در کادر زیر بنویسید :
2 + 7 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید