کد مطلب:  25750 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 2 دقیقه
رئال مادرید 2 - 2 والنسیا؛ خلاصه بازی

رئال مادرید 2 - 2 والنسیا؛ خلاصه بازی

رئال مادرید در هفته دوم رقابت های لالیگا 2 امتیاز حساس خانگی را با بدشانسی بنزما از دست داد.به گزارش...
زمان مطالعه: 2 دقیقه
رئال مادرید 2 - 2 والنسیا؛ خلاصه بازی
رئال مادرید 2 - 2 والنسیا؛ خلاصه بازی

رئال مادرید در هفته دوم رقابت های لالیگا 2 امتیاز حساس خانگی را با بدشانسی بنزما از دست داد.

به گزارش آسمونی، رئال مادرید در شبی که 3 مدافع میانی اصلی خود و همچنین کریستیانو رونالدو را در اختیار نداشت، تاوان بی دقتی های بنزما در مقابل دروازه حریف را داد و با تساوی  2 - 2 متوقف شد.

دقیقه 10 رئال مادرید باز هم روی نبوغ آسنسیو به گل رسید؛ ستاره اسپانیایی پشت محوطه والنسیا پاس اشتباه بازیکن این تیم را دریافت کرد و بعد از کمی پیش روی با ضربه ای دقیق و در میان نگاه های دروازه بان توپ را به گوشه دروازه فرستاد. به این ترتیب رئال مادرید در 70 دیدار متوالی موفق به گلزنی شده است.

رئال-مادرید-2-2-والنسیا؛-خلاصه-بازی
رئال-مادرید-2-2-والنسیا؛-خلاصه-بازی

بعد از گل تیم میزبان، والنسیا حملات خود را شدت بخشید و در دقیقه 19 به گل تساوی دست یافت؛ روی ارسال زمینی لاتوره از سمت چپ و با غفلت دفاع میانی رئال مادرید، سولر با یک بغل پای ساده مقابل دروازه حساب کار را 1 - 1 کرد.

دقیقه 36 روی ضدحمله ای طلایی برای رئال مادرید، بنزما و آسنسیو به سمت دروازه حریف حرکت کردند ما در نهایت ضربه زمینی مهاجم فرانسوی با واکنش خوب نتو راهی کرنر شد. دقیقه 44 روی ارسال خوب بیل از سمت چپ، بنزما در چند قدمی دروازه با ضربه ای بسیار بد توپ را به آسمان کوبید تا فرصت پیروزی در نیمه اول را از تیمش بگیرد.

با شروع نیمه دوم کواچیچ جای ایسکو را در ترکیب رئال مادرید گرفت. دقیقه 50 شوت زمینی محکم کاسمیرو از پشت محوطه با واکنش خوب نتو راهی کرنر شد. رئال مادرید موقعیت ها را یکی پس از دیگری با بی دقتی از دست می داد و این بار بعد از ضربه سر چکشی بیل که به بیرون رفت، نوبت شوت زنی مودریچ در دقیقه 67 بود که با واکنش نتو راهی کرنر شد.

رئال مادرید 2 - 2 والنسیا؛ خلاصه بازی
رئال مادرید 2 - 2 والنسیا؛ خلاصه بازی

رئال مادرید آنقدر نزد تا دروازه خود را باز شده دید؛ در دقیقه 77 پاس به بیرونی که رودریگو داخل محوطه رئال مادرید داد، با ضربه بغل پای کوندوگبیا به گل دوم تبدیل شد. بعد از اینکه مایورال جای کروس و لوکاس وازکز جای بیل را گرفتند، رئال مادرید بالاخره در دقیقه 83 و از روی ضربه ایستگاهی تماشایی مارکو آسنسیو به گل تساوی دست یافت. دقیقه 89 بنزما به شکلی باور نکردنی باز هم از مقابل دروازه، فرصتی طلایی را از دست داد تا صدای اعتراض هواداران بلند شود. در دقیقه 91 هم ضربه سر بنزما روی ارسال کارواخال با واکنش نتو به تیر عمودی برخورد کرد و گل نشد.

در نهایت رئال مادرید 2 امتیاز حساس خانگی را در هفته دوم رقابت های لالیگا از دست داد تا از بارسلونای 6 امتیازی عقب بیفتد.

منبع: 90tv

: برای دریافت مشاوره درباره رئال مادرید 2 - 2 والنسیا؛ خلاصه بازی فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «رئال مادرید 2 - 2 والنسیا؛ خلاصه بازی» در کادر زیر بنویسید :
5 + 9 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید