کد مطلب:  59009 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
دورکاری 70 درصدی کارمندان تهران از امروز 12 تیر

دورکاری 70 درصدی کارمندان تهران از امروز 12 تیر

معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار تهران گفت: استان تهران از فردا در وضعیت قرمز قرار دارد؛ و 70 درصد از کارمندان ادارات دورکار می شوند.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی : غلامرضا عباس پاشا در مورد وضعیت دورکاری کارمندان گفت: طبق آخرین وضعیت اعلام‌شده ازسوی ستاد مقابله با کرونای کشور، استان تهران از فردا شنبه 12 تیر در وضعیت قرمز قرار می‌گیرد و بر همین اساس 70 درصد از کارمندان ادارات و مراکز باید به صورت دورکاری به فعالیت بپردازند.

دورکاری 70 درصدی کارمندان تهران از امروز 12 تیر
دورکاری 70 درصدی کارمندان تهران از امروز 12 تیر

وی افزود: 30 درصد دیگر نیروها نیز باید در محل کار خود حضور یابند و حضوری فعالیت کنند؛ همچنین مشاغل ضروری نیز به صورت 50 درصد باید فعالیت کنند؛ یعنی 50 درصد به صورت حضوری فعالیت کنند و 50 درصد دیگر نیز باید دورکار شوند.

معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار تهران ادامه داد: به دلیل هوشمندسازی که در وضعیت رنگ‌بندی شهرها صورت گرفته، به محض تغییر رنگ یک شهر، محدودیت‌ها و شرایط مصوب‌شده اعمال می‌شود که دورکاری هم از جمله آنهاست. این اتفاق باعث شده تا در صورت تغییر رنگ از سفید به زرد یا زرد به نارنجی یا نارنجی به قرمز و برعکس، شرایط به صورت سیستماتیک تغییر کند و نیازی به ابلاغ آن هم نباشد.

وی تاکید کرد: فهرست شهرستان‌های استان تهران که از فردا 12 تیر 1400 در وضعیت قرمز قرار می‌گیرند عبارتند از: تهران، اسلامشهر، بهارستان، پاکدشت، پردیس، دماوند، ری، شمیرانات، فیروزکوه، قرچک و ورامین.

 

: برای دریافت مشاوره درباره دورکاری 70 درصدی کارمندان تهران از امروز 12 تیر فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «دورکاری 70 درصدی کارمندان تهران از امروز 12 تیر» در کادر زیر بنویسید :
3 + 8 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید