کد مطلب: 58836 درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
دمبله ادامه یورو 2020 را از دست داد

دمبله ادامه یورو 2020 را از دست داد

عثمان دمبله مهاجم تیم ملی فرانسه به دلیل مصدومیت قادر نیست تیم ملی کشورش را در ادامه یورو 2020 همراهی کند.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی : مصدومیت بار دیگر بلای جان عثمان دمبله شد. مهاجم جوان فرانسوی که بین سال های 2017 تا 2020 به دلیل مصدومیت های متوالی نتوانسته بود برای بارسلونا بدرخشد، فصل گذشته به دور از مصدومیت ها توانست تا حدی ارزش هایش را به اثبات برساند و حتی به فهرست نهایی فرانسه در یورو 2020 نیز وارد شد.

دمبله ادامه یورو 2020 را از دست داد

او در هر دو بازی نخست فرانسه برابر آلمان و مجارستان نیز دقایقی فرصت بازی را پیدا کرد ولی برابر مجارستان در دقیقه 87(30 دقیقه پس از ورود) مصدوم شد.

پس از MRI از سابق پای دمبله مشخص شد که او2 تا 3 ماه نیاز به استراحت و درمان دارد و به این ترتیب با اعلام فرانک گال پزشک تیم ملی فرانسه، ادامه یورو را از دست خواهد داد.
پیش از این گفته شده بود دمبله سه هفته نیاز به درمان دارد. این مصدومیت باعث خواهد شد تا او پیش فصل بارسا را هم از دست بدهد.

دمبله ادامه یورو 2020 را از دست داد

دیدیه دشان سرمربی فرانسه اما با داشتن آنتوان گریزمان، کریم بنزما، کیلیان امباپه، اولیویه ژیرو، ویسام بن یدر و کینگزلی کومان، چندان غیبت دمبله را اخحساس نخواهد کرد.

معرفی نویسنده:

تحصیلکرده رشته زبان انگلیسی و علاقمند به اخبار و موضوعات روز ایران و جهان، تازه ترین نوشته های من در بخش اخبار آسمونی منتشر میشه

ثبت نظر درباره «دمبله ادامه یورو 2020 را از دست داد»

دیدگاه خود را در کادر زیر بنویسید

5 + 8 = ?