کد مطلب:  61868 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
دعوا و درگیری در جلسه مجمع عمومی بانک دی

دعوا و درگیری در جلسه مجمع عمومی بانک دی

صبح امروز در مجمع عمومی بانک دی برگزار شد اما این گردهمایی خالی از حاشیه نبود و ویدیو های متعددی از درگیری و تنش در این مراسم در فضای مجازی منتشر شده است.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی و به نقل از مهر، صبح امروز 29 دی 1400 مجمع عمومی بانک دی در هتل المپیک تهران با هدف حسابرسی و بازرسیی قانونی و با حضور اعضای هیئت مدیره بانک دی برگزار شد اما در این مراسم اتفاقات عجیبی رخ داد.

رسانه های حاضر در این مراسم تصاویر و ویدیو هایی از درگیری های فیزیکی و تنش میان مسئولین و سهامداران این بانک منتشر کرده اند.

در اویدیو های منتشر شده از این مراسم، یکی از شرکت کنندگان با پرتاب بطری به سمت جایگاه و حمله به سخنرانان، باعث توقف جلسه و تنش در سالن این مجمع گردید. شنیده ها حاکی از این است که این شخص یکی از سهامداران بانک دی و از مالباختگان بورس بوده است که در واکنش به وضعیت بانک و ریزش شدید سهام خود و با هدف بیان اعتراض  اشیایی را به سمت مدیران جلسه پرتاب می‌کند و به آنها حمله ور می شود.

لازم به ذکر است که مشابه این اتفاق در اوایل همین ماه و در تاریخ دوشنبه 6 دی ماه 1400 در مراسم مجمع عمومی  شرکت سرمایه‌گذاری توسعه و عمران استان کرمان برای انتخاب هیئت مدیره و با حضور اعضای هیئت مدیره سابق رخ داده بود .مجمعی که با انتشار ویدیو های متعدد از درگیری در حین برگزاری آن واکنش‌های بسیاری را برانگیخت و حواشی زیادی را ایجاد کرد.

در آن ویدیو درگیری میان سهامداران و اعضای هیئت مدیره شرکت به طور علنی منتشر شده بود. درگیری که گفته می‌شد علت آن نارضایتی سهامدارن شرکت کرمان از عملکرد مدیران شرکت و هیئت مدیره سابق بوده که موجب متضرر شدن سهامداران شده بود.

حال باید دید که کدام ارگان یا نهاد در اینگونه مسائل و اتفاقات این چنینی که روز به روز در حال افزایش است  مداخله می کند و سرنوشت سهامداران متضرر چه خواهد شد.

: برای دریافت مشاوره درباره دعوا و درگیری در جلسه مجمع عمومی بانک دی فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «دعوا و درگیری در جلسه مجمع عمومی بانک دی» در کادر زیر بنویسید :
4 + 9 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید