کد مطلب:  61751 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
دستگیری مرد سنگ پران بزرگراه های پایتخت

دستگیری مرد سنگ پران بزرگراه های پایتخت

رئیس پلیس تهران بزرگ از دستگیری مردی که در بزرگراه های پایتخت اقدام به پرتاب سنگ می کرد خبر داد.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی در ماه گذشته اخباری مبنی بر سنگ پراکنی فرد یا افرادی در برخی بزرگراه های تهران منتشر شده بود و در طی این سنگ پراکنی ها متاسفانه یک جوان 33 ساله و یک خانم 46 ساله در بزرگراه نواب جان خود را از دست داده است.

حال پس از پیگیری های پلیس تهران بزرگ مردی که در این بزرگراه ها اقدام به پرتاب سنگ به سوی ماشین ها و وسایل نقلیه عبوری می کرده است دستگیر شده است.

سردار سرتیپ حسین رحیمی، رئیس پلیس تهران بزرگ، در این خصوص در طی یک مصاحبه که به طور زنده از شبکه خبر پخش می شد عنوان کرد: 12 ام آذر امسال در بزرگراه یادگار امام خودروی پرایدی مورد اصابت سنگی بزرگ قرار می‌گیرد که متاسفانه در این حادثه یک مرد 33 ساله جان خود را از دست می‌دهد.

رحیمی با بیان اینکه سنگ پرانی از وسط بزرگراه صورت گرفته بود، خاطر نشان کرد: متاسفانه در چند روز گذشته نیز سنگ پرانی در بزرگراه نواب صورت می‌گیرد که راننده زن مورد اصابت بلوک سیمانی قرار می‌گیرد و بلافاصله فوت می‌کند.

وی در ادامه افزود: با وقوع این حوادث 50 تیم تشکیل شده از  گشتی‌های پلیس پیشگیری و آگاهی دست به کار می‌شوند و با بررسی‌های انجام شده از دوربین‌ها روز گذشته مجدد این فرد در اطراف بزرگراه نواب مشاهده و توسط ماموران پلیس پیشگیری دستگیر می‌شود.
سردار رحیمی افزود: متاسفانه در این حوادث دو نفر یک خانم 46 ساله و یک مرد 33 ساله فوت می‌کنند و حدود 6 نفر نیز زخمی می‌شوند و به 8 خودرو نیز آسیب رسیده است.

 

: برای دریافت مشاوره درباره دستگیری مرد سنگ پران بزرگراه های پایتخت فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «دستگیری مرد سنگ پران بزرگراه های پایتخت» در کادر زیر بنویسید :
3 + 7 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید