کد مطلب:  65082 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
دستگیری سرشاخه های لایوهای غیراخلاقی شبکه های اجتماعی

دستگیری سرشاخه های لایوهای غیراخلاقی شبکه های اجتماعی

رئیس پلیس فتا فراجا خبر از دستگیری سرشاخه های اصلی لایوهای غیراخلاقی در فضای مجازی داد.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی، سردار وحید مجید، رئیس پلیس فتا، اعلام کرد: «بر اساس رصد‌های صورت گرفته در فضای مجازی اعضا و سرشاخه‌های اصلی یک باند که به صورت سازمان یافته در استان‌های مختلف کشور اقدام به انتشار لایو‌های غیراخلاقی و نامتعارف با مصادیق ترویج بی بند و باری و پولشویی با استفاده از کارت‌های اجاره‌ای در شبکه‌های اجتماعی اینستاگرام و پیام رسان واتساپ و تلگرام می‌کردند، مورد شناسایی قرار گرفتند.»

وی افزود تمام اعضای این باند در استان های تهران، بوشهر، آذربایجان غربی، زنجان و شیراز با هویت هایی نامعلوم توسط حکم قضایی دستگیر شدند.

متهمان لایوهای فضای مجازی پس از دستگیری و توقیف تجهیزات و امکاناتشان، به جرم خود اعتراف کرده و پرونده آنها به مراجع قضایی ارسال گردید.

طبق بیانات رئیس پلیس فتا فراجا، طرح های عملیاتی پلیس فتا علیه چنین صفحه ها و سایت هایی بصورت دائمی درحال شناسایی و بررسی است.

هم وطنان درخواست حذف و پاکسازی محتواهای غیراخلاقی در فضای مجازی دارند و رسیدگی به چنین جرایمی در اولویت مامورین پلیس فتا قرار دارد.

به گفته سردار وحید مجید: «تعدادی از کاربران و فعالان حرفه‌ای فضای مجازی که با بدون رعایت قوانین و مقررات و توجه به هنجار‌ها نسبت به تولید و انتشار محتوای غیر اخلاقی اقدام کرده‌اند احضار و توجیه می‌شوند و از آن‌ها تعهد می‌گیرند.»

: برای دریافت مشاوره درباره دستگیری سرشاخه های لایوهای غیراخلاقی شبکه های اجتماعی فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «دستگیری سرشاخه های لایوهای غیراخلاقی شبکه های اجتماعی» در کادر زیر بنویسید :
2 + 7 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید