کد مطلب:  58877 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
ابتلای 128 داوطلب کنکور امسال به کرونا

ابتلای 128 داوطلب کنکور امسال به کرونا

سخنگوی سازمان سنجش آموزش کشور از ابتلای ۱۲۸ داوطلب کنکوری به کرونا خبر داد و گفت: محل آزمون این داوطلبان در بیمارستانهای تعیین شده برگزار خواهد شد.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

فاطمه زرین آمیزی ضمن بیان این مطلب اظهار کرد:سازمان سنجش آموزش کشور به منظور ارائه خدمات به آن دسته از متقاضیان آزمون سراسری سال 1400 که مبتلا به کرونا شده‌اند (اعم از بیمارانی که در بیمارستان بستری و یا در منزل قرنطینه هستند) این سازمان با هماهنگی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی تدابیر ویژه‌ای اتخاذ نموده است.

ابتلای 128 داوطلب کنکور امسال به کرونا
ابتلای 128 داوطلب کنکور امسال به کرونا

وی در ادامه افزود: بر این اساس متقاضیانی که علائم بیماری آنها از تاریخ 24 خرداد به صورت قطعی تایید شده بود تا 14 تیر می توانستند با مراجعه به درگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش آموزش کشور (بخش آزمون سراسری) فرم خوداظهاری را تکمیل نموده و گواهی مبنی بر داشتن بیماری کرونا (تاییدیه بیمارستان و یا نتیجه تست یا آزمایش مبنی بر مثبت بودن به ویروس کرونا) را در بخش مورد نظر بارگذاری کنند.

سخنگوی سازمان سنجش آموزش کشور تاکید کرد:براساس خوداظهاری داوطلبان آزمون سراسری در سایت سازمان سنجش تعداد 128 داوطلب مبتلا به بیماری کرونا آزمون خواهند داد. محل آزمون این داوطلبان در بیمارستانهای تعیین شده توسط وزارت بهداشت برگزار خواهد شد.

زرین اظهار کرد:با توجه به مصوب شصت و هشتمین جلسه ستاد ملی مدیریت بیماری کرونا، آزمون سراسری روز چهارشنبه 9 تیرماه، پنج شنبه 10 تیرماه، جمعه 11 تیرماه و شنبه 12 تیرماه برگزار خواهد شد.

وی افزود: بر این اساس کنکور گروه آزمایشی هنر در صبح روز چهارشنبه 9 تیرماه، کنکور گروه آزمایشی علوم ریاضی و فنی در صبح روز پنجشنبه 10 تیرماه، کنکور گروه آزمایشی علوم انسانی در صبح روز پنجشنبه 10 تیرماه، کنکور گروه آزمایشی علوم تجربی در صبح روز جمعه 11 تیرماه و کنکور گروه آزمایشی زبان‌های خارجی در صبح روز شنبه 12 تیرماه برگزار می‌شود.

به گفته سخنگوی سازمان سنجش آموزش کشور، کارت ورود به جلسه آزمون سراسری سال 1400 از روز 6 تیر ماه از طریق سازمان سنجش آموزش کشور توزیع می‌شود.

: برای دریافت مشاوره درباره ابتلای 128 داوطلب کنکور امسال به کرونا فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «ابتلای 128 داوطلب کنکور امسال به کرونا» در کادر زیر بنویسید :
5 + 6 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید