مهاجرت به آمریکا و کانادا
کد مطلب:  68818 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
داوران برنامه د ویس

داوران برنامه د ویس

برنامه د ویس (The Voice) یکی از برنامه‌های موسیقی آمریکایی است که هدف آن کشف بهترین خواننده است.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

داوران برنامه د ویس (the voice) برای فصل 24 مشخص شدند. مسابقه the voice یک برنامه‌ای تلویزیونی آمریکایی محصول شبکه تلویزیونی ان‌بی‌سی است. 23 فصل از این برنامه ساخته شده و فصل 24 هم با داورهایی که اعلام شده شروع خواهد شد. در ادامه با آسمونی باشید تا به معرفی داوران برنامه مسابقه‌ای The Voice Season 24 بپردازیم.

ریبا مک‌اینتایر و نایل هوران

ریبا مک‌اینتایر

ریبا مک‌اینتایر (Reba McEntire) برای اولین بار است که به عنوان داور برنامه د ویس انتخاب شده. ریبا متولد 28 مارس 1955 است. وی بازیگر، خواننده آمریکایی در سبک کانتری و اجراکننده است. از او به عنوان ملکه کانتری یاد می‌شود.

نایل هوران

نایل هوران (Niall Horan) قبلا هم جزء داوران د ویس بوده. وی متولد 13 سپتامبر 1993 است. وی خواننده ایرلندی از گروه پسرانه انگلیسی–ایرلندی وان دایرکشن بود که کار خوانندگی تکی را از سال 2016 آغاز کرد.

جان لجند و گوئن استفانی

گوئن استفانی

گوئن استفانی (Gwen Stefani) هم جزء کسانی است که قبلا در برنامه د ویس، داور بوده است. وی متولد 3 اکتبر 1969 است. او خواننده پاپ و طراح مد آمریکایی است. گوئن بیشتر به عنوان خواننده گروه نو داوت شناخته می‌شود.

جان لجند

جان لجند (John Legend) نیز پیش از این جزء داورهای برنامه د ویس بوده. لجند متولد 28 دسامبر 1978 است. لجند خواننده، ترانه‌سرا و بازیگر است. سبک آهنگ‌های او با موضوعات عشق و نگاهی نو به زندگی می‌باشد.

نحوه اجرای برنامه د ویس

در برنامه د ویس ابتدا شرکت‌کننده روی سن می‌رود و آهنگی را اجرا می‌کند. داوران مسابقه پشت به شرکت‌کننده می‌نشینند و فقط به صدای شرکت‌کننده گوش می‌دهد. اگر صدای شرکت‌کننده نظر آن‌ها را جلب کند با فشار دادن دکمه که در جلوی صندلی آن‌ها قرار گرفته، صندلی می‌چرخد و به سمت خواننده می‌ایستد.

 

مهاجرت به آمریکا و کانادا
: برای دریافت مشاوره درباره داوران برنامه د ویس فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «داوران برنامه د ویس» در کادر زیر بنویسید :
5 + 9 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید