کد مطلب:  58365  2 نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
منوی مک دونالد با طعم BTS

منوی مک دونالد با طعم BTS

خوراک بی تی اس (BTS) یکی از غذاهای منوی مک دونالد است که سال 2021 به دستور غذاهایش در جهان اضافه شده است.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

فست فود با طعم بی تی اس یکی از غذاهای دوست داشتنی مردم جهان شده است. بی تی اس (BTS) یکی از گروه های پرطرفدار کره جنوبی است که مابین سلبریتی های جهان هم بسیار معروف هستند. به همین خاطر، رستوران زنجیره ای مک دونالد منوی جدیدی را به غذاهایش اضافه کرده است. این غذا نامش «خوراک بی تی اس» (bts meal) است. اما این خوراک چیست و قیمت آن چقدر است؟ در ادامه با آسمونی باشید.

منوی جدید مک دونالد با طعم BTS / خوراک بی‌تی‌اس
خوراک بی‌ تی‌ اس

بی تی اس و مک دونالد

مردم کره جنوبی بخصوص قشر جوان، علاقه خاصی به گروه های موسیقی دارند. مک دونالد هم از این محبوبیت در کره جنوبی استفاده کرد و غذایی به نام یک گروه پرطرفدار این کشور یعنی بی تی اس تدارک دید تا بر محبوبیت و فروش بیشمار خود اضافه کند. 27 ماه مه 2021 رستوران زنجیره ای معروف مک دونالد اعلام کرده بود که غذای جدیدی را به منوی خود اضافه خواهد کرد. این غذا نامش «خوراک بی تی اس» است و عرضه ی آن از 26 ماه مه در آمریکا، کانادا، برزیل و کمی بعد در 50 کشور دنیا عرضه شد و تاریخ آغاز عرضه ی این غذا در کره جنوبی، زادگاه گروه بی تی اس هم روز 27 مه بود.

mcdonalds-bts
bts meal

خوراک بی تی اس و قیمت آن

خوراک بی تی اس شامل 10 تکه ناگت مرغ، سیب زمینی سرخ شده، نوشابه و همینطور دو سس جدید با طعم های چیلی شیرین و کاجون است که از دستور غذاهای مک دونالد در کره جنوبی الهام گرفته شده است. قیمت این غذا در کشورهای مختلف متفاوت است اما قیمت آن بین 7 الی 10 دلار است.

قیمت خوراک بی تی اس

 

: برای دریافت مشاوره درباره منوی مک دونالد با طعم BTS فرم زیر را تکمیل کنید
پرداخت هزینه مشاوره

معرفی نویسنده:

نویسنده ر‌ُمان های راز گورستان مخفی و سکوت پرستو, همچنین فعال در بخش‌های مُد و زیبایی و سینمایی بخصوص معرفی جدیدترین فیلم و سریال‌های کره‌ای داخل آسمونی

Educated in English
Interested in Korean

نظر خود را درباره «منوی مک دونالد با طعم BTS» در کادر زیر بنویسید :

9 - 2 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید