مهاجرت به آمریکا و کانادا
کد مطلب:  70654 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
خواستگاری در کنسرت هری استایلز

خواستگاری در کنسرت هری استایلز

یکی از طرفداران هری استایلز در کنسرت وی در پرتغال با خواندن آهنگی از یک خواننده دیگر جمعیت حاضر در کنسرت را شگفت‌زده کرد.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

کنسرت هری استایلز در کشور پرتغال با یک حاشیه جالب و تماشایی همراه بود. به گزارش آسمونی، ویدیوی کوتاهی از یکی از کنسرت‌های هری استایلز در کشور پرتغال که 31 جولای بود، در شبکه‌های اجتماعی این کشور وایرال شد.

لحظه خواستگاری در کنسرت هری استایلز در پرتغال

یکی از طرفداران از هری استایلز خواهش کرد که میکروفن او را لحظاتی بگیرد و برای دوست دخترش آهنگی را اجرا کند. هری لحظاتی مکث کرد و به طرفدار گفت اگر رابطه‌ات دو هفته‌ای است میکروفن را نمی‌دهم تا اینکه طرفدار گفت بیش از یک سال است که با هم هستیم.

هری استایلز هم پس از اجازه از جمعیت حاضر در کنسرت، میکروفن را به طرفدار که نامش کارل بود داد و او آهنگی را خواند ولی همه منتظر یکی از آهنگ‌های هری استایلز بودند که با کمال تعجب آهنگ دیگری را خواند. اما این آهنگ چه بود؟

کارل در این لحظه آهنگ معروف Can't Help Falling In Love از الویس پریسلی را خواند و جمعیت حاضر در کنسرت و حتی خود هری استایلز را هم شگفت‌زده کرد.

کنسرت هری استایلز در پرتغال

اما این پایان ماجرا نبود زیرا کارل زانو زد و از دوست دخترش به نام ماریانا خواست که با او ازدواج کند. در همین لحظه بود که با بله گفتن ماریانا، جمعیت در کنسرت هری استایلز منفجر شد و شروع به تشویق کردند. این ویدئوی خواستگاری به سرعت به اشتراک گذاشته شد و این صحنه از کنسرت هری استایلز بسیار پربازدید شد.

 

 

 

مهاجرت به آمریکا و کانادا
: برای دریافت مشاوره درباره خواستگاری در کنسرت هری استایلز فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «خواستگاری در کنسرت هری استایلز» در کادر زیر بنویسید :
5 + 9 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید