کد مطلب:  66680 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
خرید 30 درصد از استودیو فرام سافتور توسط سونی و تنسنت

خرید 30 درصد از استودیو فرام سافتور توسط سونی و تنسنت

حدود 30 درصد از سهام استودیو فرام سافتور به سونی و تنسنت فروخته خواهد شد.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی، سونی و تنسنت قرار است 30% از استودیو سازنده بازی الدین رینگ، یعنی استودیو فرام سافتور، را خریداری کنند.

با اعلام رسمی کادوکاوا، شرکت مادر فرام سافتور، 30 درصد از سهام استودیو سازنده سری بازی‌های دارک سولز، بلادبورن و الدن رینگ، به سونی و تنسنت فروخته خواهد شد. بر اساس اطلاعات منتشر شده، میزان سهم سونی از این خرید 14.09 درصد خواهد بود. این در حالیست که Sixjoy، یکی از شرکت‌های زیر مجموعه تنسنت، 16.25 درصد از سهم فرام سافتور را تصاحب خواهد کرد و 69.66 درصد باقی مانده، در اختیار کادوکاوا باقی خواهد ماند.

کادوکاوا در خصوص انعقاد این معامله اعلام کرده است که پیشرفت قابلیت‌های ساخت، توسعه و عرضه آی پی‌های جدید جزو اصلی‌ترین اولویت‌های گروه کادوکاوا خواهد بود و به همین منظور، به فرام سافتور اجازه داده است تا بخشی از سهام خود را به سونی و Sixjoy بفروشد تا بتواند سرمایه بیشتری را برای عرضه جهانی بازی‌های خود به دست آورد.

در اعلانیه منتشر شده آمده است:

از طریق پیشبرد مراحل حمایت مالی، فرام سافتور قصد دارد تا به صورت فعالانه برای توسعه بازی‌ها و IP‌های قدرتمند‌تر سرمایه گذاری کند تا بتواند قابلیت‌های توسعه بازی‌های خود را قدرتمند‌تر کند و به دنبال ایجاد چارچوبی است تا امکان گسترش دامنه انتشارات خود در بازار‌های جهانی در حال رشد را داشته باشد.

مسئولیت انتشار بازی‌های فرام سافتور تنها در کشور ژاپن بر عهده این استودیو است. این در حالی است که در سایر نقاط جهان، مسئولیت انتشار بازی‌های این استودیو، به ناشرین بزرگتر دیگری سپرده می‌شود. به عنوان مثال، بازی سکیرو، توسط اکتیویژن منتشر شد و مسئولیت انتشار بازی الدن رینگ را، بندای نامکو برعهده داشت.

 

: برای دریافت مشاوره درباره خرید 30 درصد از استودیو فرام سافتور توسط سونی و تنسنت فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط :

نظر خود را درباره «خرید 30 درصد از استودیو فرام سافتور توسط سونی و تنسنت» در کادر زیر بنویسید :

7 - 3 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید