کد مطلب:  61497 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
خروج 14 واگن باری از ریل در مازندران

خروج 14 واگن باری از ریل در مازندران

به علت خروج 14 واگن باری در منطقه بلاک زیرآب به شیرگاه مازندران، تردد قطار های مساقری به شهر های شمالی کشور کتوقف شده است.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی و به نقل از مهر، ساعت 4 صبح امروز 8 دی 1400 در منطقه بلاک زیرآب به شیرگاه در استان مازندران در مسیر خط راه آهن عبوری از این منطقه، 14 واگن باری از ریل خارج شدند و خسارات شدیدی به خط راه آهن و واگن های این قطار باری وارد کرد به طوری که این خط تا اطلاع ثانوی مسدود می باشد.

حادثه خروج واگن های باری از ریل
حادثه خروج واگن های باری از ریل

 

بر اساس اعلام رسمی، قطارهای مسافری تهران-ساری، تهران-گرگان و پل سفید-گرگان که قرار بود امروز 8 دی 1400 حرکت داشته باشند، به دستور سید محسن طباطبایی اتابک مدیرکل برنامه ریزی و نظارت بر خدمات مسافری از برنامه سیر قطارها حذف شدند.

بر اساس اعلام اورژانس کشور لکوموتیوران قطار به بیمارستان اعزام شده است و چیزی  بالغ بر 300 متر خط راه آهن و همچنین 16 واگن باری به طور کامل از بین رفته است.

به گفته تحلیلگران حوادث ریلی کشور، این حادثه شدیدترین حادثه خروج قطار باری از ریل در چند سال اخیر بوده است.

در چند روز گذشته نیز اخبار حوادث مربوط به راه آهن و خطوط ریلی بسیار زیاد شده است. حوادثی مانند حادثه آتش سوزی ریل باس در نزدیکی ورامین، خروج از خط یک دستگاه ریل باس در ایستگاه تهران و زیر گرفتن مأمور راه آهن که منجر به قطع هر دوپای مأمور شد از سوانح جدی راه آهن است که بر اساس گفته این تحلیلگران بی سابقه بوده است.

 

 

نظر خود را درباره «خروج 14 واگن باری از ریل در مازندران» در کادر زیر بنویسید :
5 + 8 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید