ارزیابی مهاجرت
کد مطلب:  61416 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
حضور دانشجویان غیر ایرانی در جشنواره دانشجوی نمونه

حضور دانشجویان غیر ایرانی در جشنواره دانشجوی نمونه

معاون امور دانشجویان داخل سازمان امور دانشجویان از اضافه شدن جایزه دانشجوی نمونه بین الملل برای اولین بار در برنامه جشنواره دانشجوی نمونه کشوری 1400 خبر داد.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی و به نقل از مهر، اردوان ارژنگ، معاون امور دانشجویان داخل سازمان امور دانشجویان با اشاره به فرایند برگزاری جشنواره دانشجوی نمونه کشوری 1400 در خصوص اضافه شدن یک جایزه جدید به این جشنواره بیان کرد: امسال انتخاب و تجلیل از دانشجوی نمونه بین الملل (غیرایرانی) در برنامه جشنواره دانشجوی نمونه کشوری 1400 با رعایت آئین نامه و شیوه نامه جشنواره دانشجوی نمونه کشوری اجرا می‌شود.

وی در ادامه عنوان کرد:  در سال‌های گذشته دانشجویان غیرایرانی که در دانشگاه‌های داخل کشور تحصیل می‌کردند، نمی‌توانستند در جشنواره دانشجوی نمونه کشوری شرکت کنند، اما امسال برای اولین بار به این دانشجویان اجازه داده شده است تا در حوزه خود در این رقابت شرکت کنند.

معاون امور دانشجویان داخل سازمان امور دانشجویان در مورد تعداد دانشجویان انتخابی بین المللی در این مراسم گفت: امسال حدود 4 الی 5 نفر نیز از دانشجویان غیرایرانی که در دانشگاه‌های داخل کشور تحصیل می‌کنند به عنوان دانشجوی نمونه بین الملل معرفی و تجلیل خواهند شد.

وی در خصوص تمدید زمان ثبت نام دانشجویان برای شرکت در مراسم تجلیل از دانشجوی نمونه گفته بود: با توجه به در خواست دانشگاه‌ها در راستای تمدید مهلت ثبت نام دانشجویان برای شرکت در جشنواره دانشجویان نمونه با هماهنگی‌های بعمل آمده تا پایان وقت اداری ساعت یعنی 14:30 روز شنبه 11 دی 1400 تمدید شد.

 

لازم به ذکر است تمامی دانشجویان متقاضی دانشگاه‌های دولتی، غیر انتفاعی وپژوهشگاه‌های تابعه وزارت علوم، تحقیقات و فناوری همچنین دانشگاه‌های، پیام نور، دانشگاه آزاد اسلامی و فرهنگیان می‌توانند با مراجعه به سایت www.portal.saorg.ir نسبت به ثبت نام در این جشنواره اقدام کنند.

 

ارزیابی مهاجرت
: برای دریافت مشاوره درباره حضور دانشجویان غیر ایرانی در جشنواره دانشجوی نمونه فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «حضور دانشجویان غیر ایرانی در جشنواره دانشجوی نمونه» در کادر زیر بنویسید :
3 + 8 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید