کد مطلب:  64149  درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
اپل واچ 8 به حسگر تشخیص دمای بدن مجهز خواهد شد

اپل واچ 8 به حسگر تشخیص دمای بدن مجهز خواهد شد

هر چند که ساعت‌های هوشمند سری اپل واچ 8 احتمالاً از ویژگی‌های مهمی مانند حسگر اکسیژن و قند خون بهره نخواهند برد.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی، هر چند که ساعت‌های هوشمند سری اپل واچ 8 احتمالاً از ویژگی‌های مهمی مانند حسگر اکسیژن و قند خون بهره نخواهند برد اما گفته می‌شود که این محصولات از حسگر تشخیص دمای بدن پشتیبانی خواهند کرد. مینگ چی کو، تحلیل‌گر مشهور، ادعا می‌کند که اپل در ابتدا قصد داشته تا حسگر تشخیص دما را در سری واچ 7 ارائه دهد اما در نهایت چنین اتفاقی نیفتاد. حالا اپل در نظر دارد تا این قابلیت را به نسل جدید ساعت‌های هوشمند خود اضافه کند. این در حالی است که خبرگزاری‌های بلومبرگ و وال استریت جورنال نیز از اضافه‌شدن حسگر تشخیص دمای بدن به ساعت‌های سری واچ 8 خبر داده‌اند.

به‌گفته‌ی مینگ چی کو، از آن‌جایی که دمای پوست بدن با توجه به عوامل بیرونی تغییر پیدا می‌کند و ساعت‌های هوشمند نیز در حال عادی به علت ضعف سخت‌افزاری توانایی اندازه‌گیری دمای بدن را ندارند، استفاده از الگوریتم‌های مخصوص برای این کار ضروری است. گفته می‌شود که شرکت سامسونگ در طراحی چنین الگوریتمی برای گلکسی واچ 5 به مشکل برخورد کرده و از این رو احتمال استفاده از حسگر تشخیص دما در این ساعت بسیار پایین است.

: برای دریافت مشاوره درباره اپل واچ 8 به حسگر تشخیص دمای بدن مجهز خواهد شد فرم زیر را تکمیل کنید
پرداخت هزینه مشاوره

معرفی نویسنده:

من فارغ التحصیل رشته فناوری اطلاعات هستم، کتاب های زیادی در مورد فناوری خوندم و علاقه زیادی به حوزه تکنولوژی دارم، سعی میکنم محتواهای خوبی در حوزه فناوری تولید کنم.

نظر خود را درباره «اپل واچ 8 به حسگر تشخیص دمای بدن مجهز خواهد شد» در کادر زیر بنویسید :

2 * 8 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید