مهاجرت به آمریکا و کانادا
کد مطلب:  61910 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
حادثه حمله به کنگره آمریکا فیلم خواهد شد

حادثه حمله به کنگره آمریکا فیلم خواهد شد

بر اساس شایعات منتشر شده در سایت های مختلف خبری آدام مک ی کارگزردان مشهور آمریکایی فیلمی در مورد حمله حامیان ترامپ به کنگره خواهد ساخت.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی و به نقل از ددلاین، سوژه ساخت فیلم بعدی آدام مک کی، کارگردان سرشناس هالیوودی حمله هواداران دونالد ترامپ به کنگره آمریکا در تاریخ ششم ژانویه سال 2021 می باشد.

حوادث آن روز را به عنوان بدترین حمله به دموکراسی از زمان جنگ داخلی آمریکا نامیده اند و حالا این بار توسط بیلی ری نویسنده موفق آمریکایی و همکاری با ادام مک کی به یک فیلم تبدیل خواهد شد.

احتمالا نام این فیلم جی 6 باشد و ادام مک کی که امسال با فیلم پر ستاره بالا را نگاه نکن و با جمعی از برترین ستاره های سینما مانند لئوناردو دیکاپریو، جنیفر لارنس، مریل استریپ، جونا هیل، تیموتی شالامی و ... توجه زیاذدی را به خود جلب کرد، در میان تهیه کنندگان این فیلم سیاسی خواهد بود.

همچنین اطلاعات منتشر شده نشان می‌دهد فیملنامه جی 6 به صورت کامل نوشته شده و به زودی به استودیوها و کمپانی های پخش کننده مختلف ارسال می‌شود و  مسائل مالی تهیه و تولید این فیلم نیز پیش از این آغاز شده است.

به نقل از خود نویسنده فیلم جی  6، ری وقتی داشت فیلمنامه این فیلم را می‌نوشت مستند «کیو: به سوی توفان» ساخته کالن هابک را تماشا کرد که فیلم را برمبنای تئوری توطئه «کیوانان» و افراد درگیر با آن ساخته است در حالی که خود هابک، ششم ژانویه 2021 در ساختمان کنگره حاضر بود و بحشی از اتفاقات و تنش ایجاد شده در آنجا را ضبط کرده است.

ری که ابتدا این پروژه را به عنوان یک سریال در ذهن داشت و حدود 300 صفحه فیلمنامه برای آن نوشته بود اما با تغییر نظرش آن را به فیلمنامه‌ای 120 صفحه‌ای تبدیل کرد و یک فیلمنامه کاملا جدید از متن اولیه خارج کرد.

با این حال آدام مک کی درباره فیلمنامه گفته که این حادثه  نه تنها دلخراش و وحشتناک است بلکه مطمئنا به یک سندی سینمایی درباره آن روز دردناک تبدیل خواهد شد.

مهاجرت به آمریکا و کانادا
: برای دریافت مشاوره درباره حادثه حمله به کنگره آمریکا فیلم خواهد شد فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «حادثه حمله به کنگره آمریکا فیلم خواهد شد» در کادر زیر بنویسید :
3 + 9 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید