کد مطلب:  61467 
1 نظر
1 نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
جزئیات جدید از طرح جدید سهمیه بندی بنزین

جزئیات جدید از طرح جدید سهمیه بندی بنزین

سرپرست معاونت فرهنگی و اجتماعی کیش از آغاز طرح آزمایشی سهمیه بندی سوخت بر اساس کد ملی در این جزیره از 15 دی ماه سال جاری خبر داد.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی و به نقل از آفتاب، حسین شمسیان راد، سرپرست معاونت فرهنگی و اجتماعی کیش در گفتگو با شبکه خبر با اشاره به طرح سهمیه بندی سوخت جدید که بر اساس کد ملی تقسیم بندی صورت می گیرد گفت: این طرح فعلا فقط در جزیره کیش و به صورت آزمایشی اجرا خواهد شد و هدف اصلی از این کار ررسی قابلیت اجرایی و رفع نواقص احتمالی طرح خواهد بود.

وی در ادامه خاطر نشان کرد: پس از اجرای آزمایشی و رفع نواقص احتمالی و تقویت نقاط قوت، این طرح بر اساس تصمیت دولت جمهوری اسلامی در کل کشور اجرا خواهد شد که زمان آن بر اساس تصمیمات مسئولان کشوری اعلام می شود.

سرپرست معاونت فرهنگی و اجتماعی کیش در ادامه شایعه افزایش قیمت سوخت را تکذیب کرد و افزود: در این طرح نرخ بنزین سهمیه یا آزاد افزایش نخواهد داشت بلکه هدف دولت از اجرای آن تنها بهره مندی تمام افراد جامعه بدون در نظر گرفتن داشتن یا نداشتن هرگونه وسیله نقلیه است به طوریکه همانند سابق هر لیتر بنزین سهمیه 15 هزار ریال و هر لیتر بنزین آزاد 30 هزار ریال عرضه می شود.

شمسیان راد در ادامه از سهمیه هر فرد در این طرح نام برد و گفت: در این طرح به ازای کد ملی هر فرد ساکن در جزیره کیش اعتبار تهیه 20 لیتر به شماره حساب سرپرست به صورت ماهانه واریز می شود تا سرپرستان خانواده در صورت داشتن خورو آن را برای خرید سوخت مورد نظر استفاده کنند و در غیر این صورت می توانند سهمیه خود را به فروش برسانند.

در پایان وی درمورد خبر احتمال برچیده شدن کارت سوخت گفت:  توجه به اینکه سهمیه بنزین ذخیره شده در کارت سوخت ها نیز بدون تغییر قابلیت استفاده دارد به همین دلیل کارت سوخت کماکان در این جزیره در پمپ های بنزین پذیرش می شود.

بر اساس اخبار منتشر شده در خصوص سهمیه بندی جدید سوخت بر اساس شماره ملی این طرح در حال حاضر به طور آزمایشی و با تخصیص 20 لیتر به هر نفر اجرا خواهد شد و در صورت موفقیت آمیز بودن طرح و تکمیل نقایص این طرح در سطح کل کشور و با در نظر گرفتن سهمیه 15 لیتر به ازای هر نفر اجرا خواهد شد.

: برای دریافت مشاوره درباره جزئیات جدید از طرح جدید سهمیه بندی بنزین فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «جزئیات جدید از طرح جدید سهمیه بندی بنزین» در کادر زیر بنویسید :
4 + 6 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید