مهاجرت به آمریکا و کانادا
کد مطلب:  62993 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
جزئیات جدید از حمله موشکی سپاه پاسداران به مراکز اسرائیل در اربیل

جزئیات جدید از حمله موشکی سپاه پاسداران به مراکز اسرائیل در اربیل

یک منبع آگاه در سپاه پاسداران در خصوص حمله موشکی این ارگان به مراکز رژیم صهیونیستی در اربیل عراق اطلاعات جدیدی منتشر کرد.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی و به نقل از ایسنا،  یک منبع آگاه اعلام کرد که درعملیات سحرگاه یکشنبه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در اربیل 3 صهیونیست به هلاکت رسیدند و حداقل 7 نفر  نیز شدیدا مجروح شدند.

این منبع اطلاعاتی در مورد عملیات موشکی سپاه در اربیل عراق چنین گفته است: این عملیات در واکنش به تعرض پهپادی چندی پیش رژیم صهیونیستی به منطقه ماهیدشت صورت گرفته است.

او در ادامه تاکید کرده است: مدت ها است برای پاسخگویی به این تعرض رژیم صهیونیستی برنامه ریزی شده بود اما مترصد شرایطی بودیم که به شکل دقیق و توام با حساسیت صرفا رژیم هدف قرار گیرد و پاسخ مناسب دریافت کند.

وی در توضیح به سوالی در خصوص انتخاب اربیل به عنوان هدف حمله موشکی سپاه گفت:  تعرض رژیم به ماهیدشت از اقلیم صورت پذیرفته بود و لذا بایستی از همان منطقه پاسخ دریافت می‌کرد.

بر اساس اطلاعات منتشر شده از سوی این منبع اطلاعاتی تنها ظرف چند ساعت پس از حمله موشکی سپاه پاسداران به اربیل عراق کشته شدگان و مجروحین عملیات سپاه در مقر صهیونیستها در اربیل با آمبولانس هوایی از محل منتقل شدند و این در حالی است که حال برخی از مجروحین بسیار وخیم گزارش شده است.

در پایان لازم به ذکر است که روز گذشته سپاه پاسداران در یک بیانیه رسمی اعلام کرد که در ساعت 1:20 شب یک عملیات نظامی با هدف نابودی مراکز جاسوسی اسرائیلی بخش های از شهر اربیل واقع در منطقه اقلیم کردستان عراق را هدف موشک های قدرتمند و نقطه زن خود قرار داده است.

در بیانیه رسمی سپاه پاسداران چنین آمده است: 

در پی جنایات اخیر رژیم جعلی صهیونیستی و اعلان قبلی مبنی‌بر بی‌پاسخ نگذاردن جنایت‌ها و شرارت‌های این رژیم منحوس؛ شب گذشته "مرکز راهبردی توطئه و شرارت صهیونیست‌ها" مورد هدف موشک‌های قدرتمند و نقطه‌زن "سپاه پاسداران انقلاب اسلامی" قرار گرفت.
بار دیگر به رژیم جنایتکار صهیونیستی هشدار می‌دهیم، تکرار هرگونه شرارت با پاسخ‌های سخت، قاطع و ویرانگر مواجه خواهد شد.

به ملت عظیم‌الشأن ایران نیز اطمینان می‌دهیم، امنیت و آرامش میهن اسلامی، خط قرمز نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران بوده و به احدی اجازه تهدید و تعرض به آن را نخواهند داد.

مهاجرت به آمریکا و کانادا
: برای دریافت مشاوره درباره جزئیات جدید از حمله موشکی سپاه پاسداران به مراکز اسرائیل در اربیل فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «جزئیات جدید از حمله موشکی سپاه پاسداران به مراکز اسرائیل در اربیل» در کادر زیر بنویسید :
3 + 9 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید