کد مطلب:  59477 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
بیل گیتس از همسرش جدا شد/ همسرش دومین زن ثروتمند جهان شد

بیل گیتس از همسرش جدا شد/ همسرش دومین زن ثروتمند جهان شد

ثروت 152 میلیارد دلاری بیل گیتس و همسرش ملیندا  با قطعی شدن حکم دادگاه و رسمی شدن طلاق شان بین این زوج سابق تقسیم شد.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

 

به گزارش آسمونی و به نقل از سی ان ان، بیل و ملیندا گیتس که چند ماه پیش اعلام کرده بودند از یکدیگر جدا خواهند شد، رسما با حکم دادگاه از هم جدا شدند و ثروت شان را بر اساس قوانین ایالت واشنگتن آمریکا به طور مساوی با یکدیگر تقسیم کردند.

بر اساس آخرین برآورد وب سایت بلومبرگ، ثروت این زوج 152 میلیارد دلار است که پس از جدایی به هر یک از آنها 76 میلیارد دلار می رسد.بیل و ملیندا گیتس اعلام کرده اند که با وجود جدایی همچنان به فعالیت خیریه مشترک شان ادامه خواهند داد و خانم ملیندا گیتس نام فامیلی خود را که از همسر سابقش بیل گیتس گرفته، تغییر نخواهد داد.

این زوج پس از 27 سال زندگی از هم جدا می شوند. آنها نخستین بار در سال 1987 در شرکت مایکروسافت با یکدیگر ملاقات کردند و در سال 1994 با هم ازدواج کردند. حاصل زندگی مشترک 27 ساله آنها 3 فرزند پسر و دختر است. "ملیندا فرنچ گیتس" پس از طلاق از بیل گیتس به دومین زن ثروتمند دنیا تبدیل شده است. او پس از "فرانسوا بتانکور مه‌یرز" وارث شرکت "لورئال" که ثروتی حدود 85 میلیارد دلار دارد و ثروتمندترین زن دنیاست، در جایگاه دوم قرار می گیرد.

میراث مشترک بیل و ملیندا گیتس بنیادی خیریه به همین نام است که در سال 2000 بنا نهاده شد و امروز با بیش از 1600 کارمند و حدود 50 میلیارد دلار ثروت به فعالیت خود در سراسر جهان به ویژه در کشورهای فقیر آفریقا ادامه می دهد.

: برای دریافت مشاوره درباره بیل گیتس از همسرش جدا شد/ همسرش دومین زن ثروتمند جهان شد فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «بیل گیتس از همسرش جدا شد/ همسرش دومین زن ثروتمند جهان شد» در کادر زیر بنویسید :
3 + 8 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید