مهاجرت به آمریکا و کانادا
کد مطلب:  70165 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
تیزر نمایش یک بازی زنانه رونمایی شد

تیزر نمایش یک بازی زنانه رونمایی شد

نمایش یک بازی زنانه توسط محمد رحمانیان بر اساس نمایشنامه دعوت اثر غلامحسین ساعدی به نگارش درآمده است و به کارگردانی مهتا محدث اجراخوانی می‌شود.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

نمایش یک بازی زنانه توسط محمد رحمانیان بر اساس نمایشنامه دعوت اثر غلامحسین ساعدی به نگارش درآمده است و به کارگردانی مهتا محدث اجراخوانی می‌شود.این اجراخوانی روز شنبه ۲۴ تیرماه در دو سانس ۲۰:۰۰ و ۲۱:۳۰ در عمارت نوفل‌لوشاتو و با نقش‌آفرینی کمند امیرسلیمانی و مهتا محدث خواهد بود.

به گزارش آسمونی، رحمانیان «یک بازی زنانه» یا با عنوان دیگرش «لباسی برای میهمانی» را بر اساس نمایشنامه «دعوت» نوشته غلامحسین ساعدی بازنویسی کرده است. این نمایش درباره دختر جوانی است که به یک میهمانی دعوت شده است و در حضور زنی دیگر با وسواس و اضطراب فراوان می‌خواهد خودش را برای این میهمانی به بهترین شکل آماده کند، اما این تنها یک سوی ماجراست...

اجرای این نمایش تقدیم شده است به نخستین بازیگر این اثر، فخری خوروش که در غربت صحنه جهان را ترک کرد. ساخت و طراحی تیزر این نمایش را مهرداد آلادین انجام داده است، عکاسی این اجرا را فرهاد جاوید و مشاور رسانه‌ای و روابط عمومی اجراخوانی «یک بازی زنانه» را مریم قربانی‌نیا بر عهده دارند.

مهاجرت به آمریکا و کانادا
: برای دریافت مشاوره درباره تیزر نمایش یک بازی زنانه رونمایی شد فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «تیزر نمایش یک بازی زنانه رونمایی شد» در کادر زیر بنویسید :
3 + 9 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید