مهاجرت به آمریکا و کانادا
کد مطلب:  59949 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
تکذیب ادعای تراکتور سازی از سوی مقامات AFC

تکذیب ادعای تراکتور سازی از سوی مقامات AFC

دبیر کل و سخنگوی کنفدراسیون فوتبال آسیا به درخواست باشگاه تراکتور ایران برای لغو و به تعویق افتادن بازی با النصر عربستان در لیگ قهرمانان آسیا واکنش نشان دادند.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی و به نقل از مهر، باشگاه تراکتور تبریز روز سه شنبه هفته آینده باید در مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا به مصاف النصر عربستان برود اما در آستانه این مسابقه باشگاه تراکتور اعلام کرد که به دلیل به حد نصاب نرسیدن بازیکنانش، در نامه‌ای به دبیر کل کنفدراسیون آسیا خواهان به تعویق افتادن این مسابقه شده است.

در بیانیه‌ای که روز گذشته از سوی باشگاه تراکتور منتشر شد، آمده بود: 

با توجه به شرایط پیش آمده، باشگاه طی نامه‌ای به دبیرکل فدراسیون فوتبال، خواستار تعویق دیدار مقابل النصر عربستان شد. باشگاه تراکتور طی این نامه با اشاره به اینکه از بین 18 بازیکن حاضر در لیست آسیایی، سه بازیکن به نام‌های محمد عباس‌زاده، علی فتحی و سید محمد خرم الحسینی مصدوم هستند و پیمان بابایی نیز به دلیل محرومیت نمی‌تواند تراکتور را در دیدار مقابل النصر همراهی کند. همچنین تست کرونای دو نفر از بازیکنان نیز امروز مثبت اعلام شده و ضمناً صیاد کوکبی نیز قرارداد خود را فسخ کرده است.

این در حالی است که هم دبیر کل و هم سخنگوی کنفدراسیون فوتبال آسیا از این درخواست باشگاه تراکتور اظهار بی اطلاعی و آن را تکذیب کرده‌اند.

نضال بحران، سخنگوی AFC در این خصوص به روزنامه الریاضیه عربستان گفت: هیچ درخواستی از سوی باشگاه تراکتور مبنی بر به تعویق افتادن بازی با النصر دریافت نشده است.

همچنین داتو ویندسور جان، دبیر کل AFC تاکید کرد که تغییری در برنامه بازی تراکتور با النصر ایجاد نشده است و این نهاد نامه‌ای از سوی باشگاه تراکتور دریافت نکرده است.

ویندسور جان گفت: در صورت دریافت نامه برای تعویق مسابقه به هر دلیل، این نامه به مرجع ذی صلاح ارجاع می‌شود و درباره آن تصمیم گیری خواهد شد.

 این در حالی است که باشگاه تراکتور شب گذشته اعلام کرد با ارسال نامه‌ای به فدراسیون فوتبال و AFC خواستار جایگزین کردن بازیکنان جدید در لیست خود شده است.

مهاجرت به آمریکا و کانادا
: برای دریافت مشاوره درباره تکذیب ادعای تراکتور سازی از سوی مقامات AFC فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «تکذیب ادعای تراکتور سازی از سوی مقامات AFC» در کادر زیر بنویسید :
2 + 6 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید