کد مطلب:  64139 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
توضیحات پرویز پرستویی درباره حواشی حضورش در آمریکا

توضیحات پرویز پرستویی درباره حواشی حضورش در آمریکا

پرویز پرستویی که این روز‌ها برای اکران فیلمی با موضوع صلح در آمریکا حضور دارد، درباره حاشیه‌های برخی ایرانیان ساکن این کشور توضیحاتی ارائه داد.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی و به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، پرویز پرستویی، هنرمند ایرانی که این روز‌ها برای اکران فیلمی با موضوع صلح در آمریکا حضور دارد، درباره حاشیه‌هایی که برخی خودفروختگان ساکن این کشور برایش ایجاد کردند، توضیحاتی ارائه کرد.

وی در این خصوص گفت: حدود 10 هفته‌ای است که با فیلم «داستان‌های هزار و یک روز» ساخته حبیب احمدزاده که کلیه فعالیت‌های بشردوستانه یک دهه اخیر در آن نمایان است، با دعوت گروه‌های صلح‌طلب آمریکایی به این کشور آمده‌ایم تا آن را در شهر‌های مختلف نمایش دهیم و عکس‌هالعمل‌ها و اتفاقات خوبی هم رخ داد.

پرستویی در ادامه افزود: اما در دو مراسم، اتفاقی که نباید بیفتد، رخ داد و 5-6 نفر با پرچم‌های خودشان مقابل سینما‌ها آمدند و مانع ورود مردم به سینما می‌شدند و از آن‌ها می‌خواستند نروند؛ و وقتی با مخالفت آدم‌ها مواجه می‌شدند، شروع به فحاشی (فحش‌های رکیک ناموسی) می‌کردند؛ و مدعی بودند که زبان 80 میلیون ایرانی هستند!

این هنرمند سینمای ایران در ادامه خاطر نشان کرد: حتی یک مسافت طولانی را طی کردند و به شهر دیگری آمدند و شروع به فحاشی کردند. اما آن‌ها پرسشی می‌کنند و جوابی می‌خواهند که نیاز به توضیح زیادی دارد و نمی‌توانم آن را به صورت تستی جواب دهم. شاید هم اصلاً لازم نیست پاسخ این سؤال شما را بدهم، چون من با هدف دیگری به اینجا آمده‌ام. من با هدف صلح آمده‌ام، کنار هم بنشینیم و فیلمی را ببینیم که پیامش صلح است.

پرویز پرستویی در پایان تاکید کرد: ه مردم نشان دهیم که صلح چیز خوبی است و جنگ ویرانگر است. اما با چنین واکنشی مواجه شدیم، حتی پلیس حضور یافت و حرف‌های بنده و حرف‌های ایشان را شنید و آن‌ها را محکوم کرد که حق چنین کاری ندارند.

: برای دریافت مشاوره درباره توضیحات پرویز پرستویی درباره حواشی حضورش در آمریکا فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «توضیحات پرویز پرستویی درباره حواشی حضورش در آمریکا» در کادر زیر بنویسید :
2 + 7 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید