توزیع واکسن آنفلوآنزای داخلی تا اوایل هفته آینده | آسمونی
کد مطلب: 60346 درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
توزیع واکسن آنفلوآنزای داخلی تا اوایل هفته آینده

توزیع واکسن آنفلوآنزای داخلی تا اوایل هفته آینده

مدیرکل سازمان غذا و دارو وضعیت توزیع واکسن آنفلوآنزا و قیمت آن را اعلام کرد.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی، مدیر کل دارو سازمان غذا و دارو درمورد شرایط توزیع واکسن آنفلوآنزا، اعلام کرد: تاکنون یک میلیون و ۹۰۰ هزار عدد واکسن آنفلوآنزا وارد شده است که شامل واکسن سه ظرفیتی و چهار ظرفیتی بوده که توزیع شده است.

دکتر سید حیدر محمدی در ادامه گفت: خوشبختانه اولین محموله واکسن آنفلوآنزای تولید داخل هم تا پایان هفته جاری یا اوایل هفته آینده به معاونت بهداشت وزارت بهداشت، تحویل داده می‌شود. دو تولیدکننده داخلی در زمینه واکسن آنفلوآنزا داریم که قولی که به ما داده‌اند، تا سقف یک میلیون و ۸۰۰ هزار عدد واکسن است، اما احتمالا از تعداد کمتر شروع شده و به تدریج تحویل می‌شود.

وی ادامه داد: البته فعلا در  اولین فاز ۸۰۰ هزار عدد واکسن آنفلوآنزا به معاونت بهداشتی تحویل داده‌ایم. برای داروخانه‌ها هم در یک پارت ۸۰۰ هزار عدد واکسن آنفلوآنزای چهار ظرفیتی و در یک پارت هم ۳۰۰ هزار عدد واکسن سه ظرفیتی توزیع کرده‌ایم.

او با اشاره به قیمت واکسن آنفلوآنزا اظهار کرد: برای بازار مصرف داروخانه‌ای قیمت حدود 200 هزار تومان است.  برای گروه‌های پرخطر هم واکسن آنفلوآنزا به صورت رایگان از سوی معاونت بهداشتی تزریق می‌شود.

www.Asemooni.com

: برای دریافت مشاوره درباره توزیع واکسن آنفلوآنزای داخلی تا اوایل هفته آینده فرم زیر را تکمیل کنید
پرداخت هزینه مشاوره

معرفی نویسنده:

کارشناس ارشد زبان و ادبیات انگلیسی هستم. اگه به دنیای هنر و ادبیات و آموزش زبان علاقه دارید، با من همراه باشید. تو آسمونی قراره چیزای زیادی یاد بگیریم.

ثبت نظر درباره «توزیع واکسن آنفلوآنزای داخلی تا اوایل هفته آینده»

دیدگاه خود را در کادر زیر بنویسید

5 + 8 = ?