مهاجرت به آمریکا و کانادا
کد مطلب:  65625 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
توافق برناردو سیلوا با بارسلونا

توافق برناردو سیلوا با بارسلونا

باشگاه بارسلونا به دلیل شرایط اقتصادی نامناسبی که دارد به خوبی می داند که خرید برناردو سیلوا و متقاعد کردن منچسترسیتی اصلا آسان نخواهد بود.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

باشگاه بارسلونا به دلیل شرایط اقتصادی نامناسبی که دارد به خوبی می داند که خرید برناردو سیلوا و متقاعد کردن منچسترسیتی اصلا آسان نخواهد بود اما این موضوع که هافبک پرتغالی خود قدم برداشته و بله را گفته است، باعث شده توپ در زمین بارسا انداخته شود.

به گزارش آسمونی، سیلوا که مهره کلیدی برای پپ گواردیولا محسوب می‌شود، به «خورخه مندس» ایجنت خود، اتمام حجت کرده که می‌خواهد فصل آینده برای بارسا بازی کند. اما مشکلات زیادی وجود دارد که سیلوا باید بر آن‌ها غلبه کند از جمله اینکه قرارداد او در سال 2025 با منچستر به پایان می‌رسد و توانسته در آخرین فصل 50 بازی رسمی انجام دهد که در آنها 13 گل به ثمر رسانده و 7 پاس گل داده است.

به همین دلیل منچسترسیتی برای وی مبلغ 100 میلیون یورو می‌خواهد این در حال است که پیشنهاد بارسا 40 میلیون یورور است. به همین دلیل به نظر نمی‌رسد قرارداد نقل و انتقال سیلوا به زودی بسته شود. هر چند نقطه عطفی وجود دارد و آن هم درآمد حاصل از فروش فرنکی دی یونگ است.

مهاجرت به آمریکا و کانادا
: برای دریافت مشاوره درباره توافق برناردو سیلوا با بارسلونا فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «توافق برناردو سیلوا با بارسلونا» در کادر زیر بنویسید :
5 + 7 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید