کد مطلب: 60298 درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
رئیسی: پس از واکسیناسیون، اولویت بعدی تنظیم بازار است

رئیسی: پس از واکسیناسیون، اولویت بعدی تنظیم بازار است

رئیس جمهور در جلسه هیئت دولت اعلام کرد: همه باید تلاش کنیم تا همانگونه که در واکسیناسیون به موفقیت نسبی رسیده‌ایم، در ایجاد ثبات در بازار هم موفق شویم.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی، رئیس جمهور روز چهارشنبه در جلسه هیات دولت گفت: ستاد تنظیم بازار به طور مستمر تا رسیدن بازار به ثبات جلسه خواهد داشت، چرا که فلسفه حضور ما همین است که مردم احساس آرامش کنند.

رئیس جمهور  هم چنین به تامین کالاهای مورد نیاز مردم به شکل گسترده و بدون کمبود اشاره کرد. آیت‌الله سیدابراهیم رئیسی گفت: محوری‌ترین نکته در سیره و فرهنگ رضوی، تاکید بر ولایت است که آن را عمود خیمه جامعه توصیف می‌کند، و از طرفی، شخصیت ایشان، الگوی دشمن‌شناسی و مبارزه با دشمن است.

رئیس جمهور با توجه به نزدیک بودن روز شهادت امام رضا(ع) به زندگی آن حضرت اشاره کرد و گفت: می‌خواهم از این نکته استفاده کنم و از اعضای دولت و همه کسانی که به نام دولت جمهوری اسلامی ایران خدمت می‌کنند بخواهم که در این زمینه به امام رئوف تأسی کنند. توجه به روستائیان و عشایر از جمله راهکارهای بروز جلوه‌های مردمی سیره امام رضا(ع) است.

آقای رئیسی گفت: پس از موفقیت اولیه در واکسیناسیون گسترده، این روزها اولویت اول بنده تنظیم بازار کالاهای اساسی است. خود مردم، اتحادیه‌ها و اصناف، نخستین بخش‌هایی هستند که باید در زمینه نظارت بر بازار کالاهای اساسی فعال شوند تا اجحافی در این زمینه اتفاق نیفتد.

وی همچنین اشاره کرد: از معاون اول خواسته‌ام جلسات ستاد تنظیم بازار را به صورت منظم و مستمر تشکیل دهد و اگر لازم بود خودم نیز در جلسات حضور خواهم یافت تا بتوانیم هرچه سریع‌تر در بازار ثبات ایجاد کنیم.

در صورت نیاز به راهنمایی در خصوص موضوع فوق از طریق تلفن ثابت با شماره  70705154-021 تماس بگیرید.

معرفی نویسنده:

کارشناس ارشد زبان و ادبیات انگلیسی هستم. اگه به دنیای هنر و ادبیات و آموزش زبان علاقه دارید، با من همراه باشید. تو آسمونی قراره چیزای زیادی یاد بگیریم.

ثبت نظر درباره «رئیسی: پس از واکسیناسیون، اولویت بعدی تنظیم بازار است»

دیدگاه خود را در کادر زیر بنویسید

3 + 6 = ?