مهاجرت به آمریکا و کانادا
کد مطلب:  59894 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
مهلت ثبت نام وام ودیعه مسکن تمدید شد

مهلت ثبت نام وام ودیعه مسکن تمدید شد

مدیرکل دفتر اقتصاد مسکن وزارت راه و شهرسازی گفت: متقاضیان وام ودیعه مسکن می‌توانند تا پایان شهریور امسال در سامانه tem.mrud.ir ثبت‌نام کنند.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی، پروانه اصلانی، مدیرکل دفتر اقتصاد مسکن وزارت راه و شهرسازی گفت: بر اساس مجوزهای ستاد ملی کرونا در خرداد ماه امسال مقرر شد ثبت نام تا پایان شهریور سال جاری انجام شود.

در ادامه افزود: کسانی که از نیمه دوم سال گذشته اجاره‌نامه خود را تمدید کردند، ولی هنوز موفق به دریافت وام ودیعه مسکن نشدند می‌توانند تا پایان شهریور در این سامانه ثبت‌نام کنند.
وی گفت : سیستم بانکی نیز باید بر اساس سقفی که در مصوبه ستاد ملی کرونا گفته شده پرداخت وام داشته باشند که این مبلغ در تهران از 50 میلیون پارسال به 70میلیون در سال جاری رسیده است.
مدیرکل دفتر اقتصاد مسکن وزارت راه و شهرسازی افزود: در سال جاری تا دیروز 802 هزار نفر در سامانه، تقاضای وام ودیعه مسکن کردند که 101 هزار نفر بانک خود را انتخاب کردند که در انتخاب بانک عامل بجز شخص متقاضی کس دیگری نقش ندارد و متقاضی به محض ثبت‌نام می‌تواند بانک عامل خود را انتخاب کند.

مدیرکل دفتر اقتصاد مسکن وزارت راه و شهرسازی خاطرنشان کرد: افرادی که دارای اجاره‌نامه رسمی هستند می‌توانند این تسهیلات را دریافت کنند البته کسانی که اجاره نامه خود را نیز پشت نویسی کرده‌اند یعنی قبلاً اجاره نامه نوشتند و برای تمدید آن پشت نویسی کردند برای رسمیت دادن به آن می‌توانند با پرداخت 150 هزار تومان به مشاورین املاک، این تمدید پشت‌نویسی شده را در سیستم ثبت کنند و کد رهگیری بگیرند.

در پایان اصلانی گفت: پارسال برخی بانک‌ها سهمیه تخصیص داده شده خود را در قالب وام ودیعه مسکن به متقاضیان پرداخت کردند، اما در برخی دیگر، بخشی از سهمیه توزیع نشد که امسال پرداخت می‌شود بنابراین بانک مرکزی توزیع اعتبار جدید نداشته است.

مهاجرت به آمریکا و کانادا
: برای دریافت مشاوره درباره مهلت ثبت نام وام ودیعه مسکن تمدید شد فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «مهلت ثبت نام وام ودیعه مسکن تمدید شد» در کادر زیر بنویسید :
2 + 9 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید