کد مطلب:  65619 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
مسعود شجاعی قراردادش را با نساجی تمدید کرد

مسعود شجاعی قراردادش را با نساجی تمدید کرد

فصل گذشته و بعد از معرفی مسعود شجاعی به باشگاه نساجی از سوی ساکت الهامی باشگاه نساجی به مدت یک فصل با او قرارداد بست.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

فصل گذشته و بعد از معرفی مسعود شجاعی به باشگاه نساجی از سوی ساکت الهامی باشگاه نساجی به مدت یک فصل با او قرارداد بست اما در روزهای گذشته و بعد از نشستی که میان مسعود شجاعی و حمید مطهری برگزار شد قرارداد این بازیکن به مدت دو فصل دیگر تمدید شد. این بدین معنی است مسعود شجاعی که در حال حاضر 38 ساله است می خواهد تا 40 سالگی فوتبال کند.

به گزارش آسمونی، نساجی فصل گذشته با حضور بازیکنانی که سن آنها بالاتر از 30 سال بود از جمله مسعود شجاعی – علیرضا حقیقی – اکبر صادقی – ایوب کلانتری – کریم اسلامی – حامد شیری و... بالاترین میانگین سنی را در بین تیم های حاضر در لیگ برتر را داشت اما این موضوع نه تنها به ضرر نساجی تمام نشد بلکه منجر به بقای راحت این تیم در لیگ برتر و قهرمانی در جام حذفی منجر شد.

مسعود شجاعی که حضور در سه دوره جام جهانی و 4 دوره جام ملت ها را تجربه کرده به نظر می رسد در نهایت در نساجی کفش ها را برای همیشه آویزان خواهد کرد. دو قهرمانی به همراه تیم های تراکتور و نساجی در جام حذفی از جمله افتخارات او در فوتبال باشگاهی ایران است. او در صورت حضور نساجی در لیگ قهرمانان آسیا می تواند حضور در این پیکارها را به همراه مازنی ها در سال 2023 تجربه کند.

: برای دریافت مشاوره درباره مسعود شجاعی قراردادش را با نساجی تمدید کرد فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط :

نظر خود را درباره «مسعود شجاعی قراردادش را با نساجی تمدید کرد» در کادر زیر بنویسید :

7 - 3 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید