کد مطلب:  63742 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
تعطیلی موقت فرودگاه های تهران

تعطیلی موقت فرودگاه های تهران

با اعلام معاون عملیات هوانوردی شرکت فرودگاه ها و ناوبری ایران به علت رژه هوایی ارتش تمام پرواز های شهر تهران در 29 فروردین 1401 از ساعت 7 الی 11:30 لغو شده اند
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی و به نقل از ایرنا، همزمان با روز ارتش و اجرای رژه هوایی نیروهای مسلح امروز دوشنبه 29 فروردین‌ 1401 تمامی پروازهای مسافربری، باری، آموزشی و تفریحی در فرودگاه‌های حضرت امام‌خمینی(ره)، مهرآباد و پیام از ساعت 7 صبح تا 11:30 انجام نمی‌شود.

مسعود نیک بخت، معاون عملیات هوانوردی شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران با اعلام این خبر گفت: این رژه هوایی که نشان از اقتدار نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران دارد، با هماهنگی نزدیک بین ارتش جمهوری اسلامی ایران و شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران انجام می‌شود.

وی در ادامه افزود: به‌ همین منظور و در جهت حفظ ایمنی پروازهای شرکت‌کننده در رزمایش و دیگر پروازها، به پیشنهاد ارتش جمهوری اسلامی ایران، فرودگاه‌های داخل TMA تهران (شامل فرودگاه‌های مهرآباد، امام‌خمینی(ره) ، پیام و غیره) از ساعت هفت 7 الی 11:30 دقیقه روز 29 فروردین 1401 غیر از پروازهای شرکت کننده در رزمایش بسته اعلام شده است.

نیک بخت ادامه‌داد: پیش از این با صدور اطلاعیه هوانوردی بین‌المللی، به همه شرکت‌های هواپیمایی داخلی و خارجی اعلام شده که در این ساعت‌ها، پروازهای مسافری و باری انجام نمی‌شود.

در پایان لازم به ذکر است که مسافران می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر برای پروازهای فرودگاه مهرآباد با شماره تلفن 199 و برای پروازهای فرودگاه امام‌خمینی(ره) با شماره تلفن 096330 تماس بگیرند.

: برای دریافت مشاوره درباره تعطیلی موقت فرودگاه های تهران فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «تعطیلی موقت فرودگاه های تهران» در کادر زیر بنویسید :
5 + 8 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید