کد مطلب:  65824 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
گالری عکسهای جواد نکونام

گالری عکسهای جواد نکونام

جواد نکونام در چند قدمی نیمکت تیم ملی فوتبال قرار گرفته است. به همین بهانه مروری داریم بر تصاویری ماندگار از او.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

 

تیم ملی ایران در پاییز 1383. نکونام در آن زمان با وجود داشتن تنها 24 سال، مهره ای ثابت و بدون جانشین در تیم ملی شده بود. او را در سمت چپ تصویر می بینید. دیگران از چپ عبارت اند از : علیرضا نیکبخت، محمد نصرتی،جلال کاملی مفرد، حسین کعبی، وحید هاشمیان، علی کریمی، مهدی مهدوی کیا، رحمان رضایی و ابراهیم میرزاپور. اما نکونام به این سادگی بازیکن فیکس نشد.

اولین سفر جواد با تیم ملی ایران در سال 1378. جواد پس از یک فصل حضور در لیگ چنان درخشید که خود را به تیم ملی تحمیل کرد. اما در دورانی که منصور پورحیدری مربی تیم ملی بود، نکونام پاسی باید از روی نیمکت بازی استقلالی ها و پرسپولیسی ها را در تیم ملی نظاره می کرد.

نکونام در فرودگاه در کنار محمد نوازی، سیروس دین محمدی و خداداد عزیزی در حال خواندن روزنامه خبر ورزشی. تیم آماده سفر به آمریکاست و در پایان این سفر، نکونام صاحب 10 دقیقه بازی ملی می شود.

 

نیمه نهایی جام حذفی و دیدار با استقلال. نکونام در کورس با ستار همدانی دیده می شود. نفر سمت چپ هم مارکار آقاجانیان است.

نکونام را در کنار حامد کاویانپور می بینید. تا زمانی که امثال پورحیدری و جلال طالبی مربیان تیم ملی بودند نکونام ذخیره بود و کاویانپور فیکس تیم ملی!

نکو به همراه سبو شهبازیان، رضا حاج اسبویی و مارکار اقاجانیان برای یک بازی به ابومسلم قرض داده شدند تا این تیم با 4 بازیکن کمکی پاس در برابر استقلال قرار گیرد!

: برای دریافت مشاوره درباره گالری عکسهای جواد نکونام فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «گالری عکسهای جواد نکونام» در کادر زیر بنویسید :
2 + 7 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید