کد مطلب:  61692 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
تصادف زنجیره ای در محور بهبهان-رامهرمز

تصادف زنجیره ای در محور بهبهان-رامهرمز

بر اثر تصادف وحشتناک زنجیره ای در محور بهبهان- رامهرمز، بیش از 50 خودرو با هم برخورد کردند و 5 نفر کشته و 41 نفر مصدوم شدند.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی و به نقل از ایسنا، صبح امروز 20 دی 1400 خبری مبنی بر تصادف زنجیره ای در محور بهبهان-رامهرمز منتشر شد.

ابتدا عارف شرهانی، مدیر روابط عمومی مرکز اورژانس پیش بیمارستانی و مدیریت حوادث دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز از کشته شدن سه نفر تاکنون بر اثر تصادف زنجیره‌ای بیش از 50 خودرو در محور بهبهان –رامهرمز خبر داد.

وی از آتش سوزی در 4 دستگاه خودرو درراین حادثه خبر داد  و تعداد کشته های اولیه را 3 نفر اعلام کرده بود.

شرهانی در ادامه با بیان اینکه این حادثه به علت هوای مه آلود و کاهش دید رانندگانرخ داده است، گفت: عملیات امدادرسانی توسط اورژانس بهبهان در حال انجام است و نیروهای اورژانس دانشگاه علوم پزشکی اهواز نیز در حال آماده‌باش هستند. خبرها حاکی از آتش‌سوزی شدید و مجروحیت سرنشینان خودروها است. 

همچنین عارف شرهانی مدیر روابط عمومی مرکز اورژانس پیش بیمارستانی و مدیریت حوادث دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز در در آخرین اظهار نظر رسمی خود تعداد کشته شدگان در این حادثه را  پنج نفر شامل یک زن و چهار مرد اعلام کرد.

وی افزود: 41 نفر شامل پنج زن و 36  مرد نیز مصدوم شده‌اند که تاکنون 10 نفر از این مصدومان از بیمارستان ترخیص شده‌اند.

در ادامه سرهنگ رضا دولتشاهی رئیس پلیس راه خوزستان در خصوص جزئیات تصادف زنجیره‌ای صبح امروز در بهبهان بیان کرد: حدود ساعت 7:40  امروز 20 دی 1400 خبر تصادف در کیلومتر 10 محور بهبهان – اهواز، به پلیس راهور اطلاع‌رسانی شد.

وی در مورد نحوه برخورد این وسایل نقلیه با یکدیگر افزود: این حادثه در دو لاین مخالف رخ داده است؛ در یک لاین 9 خودرو با هم برخورد کرده‌اند که تصادف این خودروها خسارتی بود.

دولتشاهی ادامه داد: در لاین مخالف در فاصله حدود 200 متری، حدود 50 خودرو با هم تصادف کرده‌اند که در پی این حادثه سه دستگاه خودرو دچار حریق شدند و در یکی از این خودروها یک خانواده سه نفره و یکی از سرنشینان یکی دیگر از خودروها در صحنه فوت کردند.

رئیس پلیس راه خوزستان در پایان گفت: تاکنون چهار نفر در صحنه فوت کرده‌اند. نیروهای اورژانس و هلال احمر نیز مصدومان را به بیمارستان‌ها اعزام کردند بنابراین فعلا آمار دقیقی از تعداد مصدومان در دست نیست و در حال بررسی این موضوع هستیم اما بر اساس گزارش‌های اولیه تاکنون حال مصدومان خوب اعلام شده است.

: برای دریافت مشاوره درباره تصادف زنجیره ای در محور بهبهان-رامهرمز فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «تصادف زنجیره ای در محور بهبهان-رامهرمز» در کادر زیر بنویسید :
2 + 7 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید