کد مطلب:  68142 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
شرایط جدید اعطای تسهیلات حساب پس انداز مسکن جوانان اعلام شد

شرایط جدید اعطای تسهیلات حساب پس انداز مسکن جوانان اعلام شد

سرپرست بانک مسکن با اشاره به پرداخت تسهیلات حساب پس‌انداز مسکن جوانان برای افتتاح‌کنندگان در سال ۱۴۰۲، گفت.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

سرپرست بانک مسکن با اشاره به پرداخت تسهیلات حساب پس‌انداز مسکن جوانان برای افتتاح‌کنندگان در سال ۱۴۰۲، گفت: سقف تسهیلات اعطایی برای افتتاح‌کنندگان در مناطق مختلف کشور و متناسب با مبلغ واریزی با تغییراتی همراه شده که این مبلغ در سال پنجم در شهر تهران ۱۶ میلیارد ریال است.علی عسکری افزود: این مبلغ در سال پنجم در مراکز استان‌ها و شهرهای بالای ۲۰۰ هزار نفر جمعیت ۱۴ میلیارد ریال و در سایر مناطق ۱۲ میلیارد ریال خواهد بود.

به گزارش آسمونی، وی اضافه‌کرد: سقف تسهیلات متعلقه پس از گذشت ۱۵ سال تمام در شهر تهران ۴۰ میلیارد ریال، در مراکز استان‌ها و شهرهای بالای ۲۰۰ هزار نفر جمعیت، ۳۴ میلیارد ریال و در سایر مناطق ۲۸ میلیارد ریال خواهد بود.

عسکری با بیان اینکه حداقل مبلغ برای افتتاح حساب پس‌انداز مسکن جوانان در همه مناطق جغرافیایی کشور هشت میلیون ریال است، تصریح کرد: در صورتی‌ که سپرده‌گذاران بخواهند از سقف تسهیلات بهره‌مند شوند، باید بر اساس دستورالعمل‌های موجود مبالغ بیشتری واریز کنند.

لازم به ذکر است مشتریان می‌توانند برای دریافت جداول حساب پس‌انداز مسکن جوانان حاوی میزان تسهیلات، مبالغ واریزی و ضرایب تعیین شده برای دریافت سقف تسهیلات به پورتال بانک به آدرس www.bank-maskan.ir مراجعه کنند.

: برای دریافت مشاوره درباره شرایط جدید اعطای تسهیلات حساب پس انداز مسکن جوانان اعلام شد فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «شرایط جدید اعطای تسهیلات حساب پس انداز مسکن جوانان اعلام شد» در کادر زیر بنویسید :
4 + 9 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید