کد مطلب:  62397 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
تاکنون بیش از 137 میلیون دوز واکسن کرونا تزریق شده

تاکنون بیش از 137 میلیون دوز واکسن کرونا تزریق شده

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی: «در میانه موج ششم کرونا هستیم و تا 3 هفته دیگر به همین صورت است. پس واکسیناسیون بهترین راهکار است».
زمان مطالعه: 1 دقیقه

وزیر بهداشت ضمن تاکید بر میانه موج ششم کرونا و ادامه آن تا 2 الی 3 هفته دیگر، اعلام کرد: «بهترین کار، کامل کردن واکسیناسیون در سه دز و رعایت پروتکل ها است، همانطور که مقام معظم رهبری چند روز پیش هم فرمودند که من خودم شخصا به توصیه های متخصصان و پزشکان گوش می کنم و باعث افتخارمان است که حضرت آقا اینقدر به ما و به حرف های متخصصان و پزشکان اعتماد دارند».

تا امروز بیش از 137 میلیون دوز تزریق شده است. آن دسته از افرادی که دوز سوم را تکمیل نکرده اند حتماً در اسرع وقت اقدام کنند.

وی خاطر نشان کرد: «احتمالا در روز شنبه 23 بهمن ماه تصمیمات مهمی در ستاد کرونا عنوان می شود که به مردم اعلام می کنیم».

وزیر بهداشت افزود: «اگر ما امروز می توانیم به رغم همه تحریم ها روی پای خودمان بایستیم و درمان مردم و واکسیناسیون را انجام دهیم، همه این اقدامات در سایه انقلاب اسلامی بوده و روح بلند حضرت امام بود که باعث شد انقلاب ما به نتیجه برسد و ما در سایه انقلاب اسلامی بتوانیم به استقلال برسیم، دانشگاه های ما فعال باشند، همانطور که ما امروز 63 دانشگاه علوم پزشکی داریم و همه دانشگاههای ما در خدمت مردم هستند و شکر خدا، رشد بسیار زیادی در دانش علوم پزشکی همه رشته ها از سطح کاردانی، تا تخصص تا فلوشیپ و فوق تخصص داشته اند».

: برای دریافت مشاوره درباره تاکنون بیش از 137 میلیون دوز واکسن کرونا تزریق شده فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «تاکنون بیش از 137 میلیون دوز واکسن کرونا تزریق شده» در کادر زیر بنویسید :
5 + 9 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید