مهاجرت به آمریکا و کانادا
کد مطلب:  68061 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
ترامپ بابت پرداخت حق‌السکوت به ستاره پورن متهم شد

ترامپ بابت پرداخت حق‌السکوت به ستاره پورن متهم شد

دونالد ترامپ، رئیس جمهور پیشین ایالات متحده امریکا، در پیوند به پرداخت حق‌السکوت به استورمی دنیلز، ستاره فیلم‌های پورن رسماَ متهم شد.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

دونالد ترامپ، رئیس جمهور پیشین ایالات متحده امریکا، در پیوند به پرداخت حق‌السکوت به استورمی دنیلز، ستاره فیلم‌های پورن رسماَ متهم شد. این نخستین بار است که یک رئیس جمهور سابق امریکا به ارتکاب جرم متهم می‌شود. پس از تحقیقات در مورد پرداخت پول به عنوان حق‌السکوب به استورمی دنیلز ستاره فیلم‌های پورن، هیئت منصفه در نیویارک به اقامه دعوی علیه دونالد ترامپ رای داد. به این ترتیب، این مرد ۷۶ ساله نخستین رئیس جمهور پیشین ایالات متحده امریکا است که به ارتکاب یک جرم متهم می‌شود.

به گزارش آسمونی، ترامپ در تاریخ ۱۸ مارچ در شبکه اجتماعی خودش (Truth Social) نوشت که پیش‌بینی می‌کند در ظرف چند روز آینده بازداشت شود. نیویارک برای اعتراض‌های احتمالی هواداران ترامپ تدابیری روی دست گرفته است.

راجع به این قضیه چه می‌دانیم؟

به نقل از جو تاکوپینا، وکیل دونالد ترامپ این اتهام‌ها در مورد پرداخت پول به استورمی دنیلز است که در جریان مبارزات انتخاباتی ۲۰۱۶ به هدف جلوگیری از یک افتضاح پرداخت شده بود.  این ستاره فیلم‌های پورن هفته‌ها پیش از برگزاری انتخابات سال ۲۰۱۶، مبلغ ۱۳۰ هزار دالر دریافت کرده بود تا رابطه‌ای جنسی را که ادعا می‌کند در سال ۲۰۰۶ با ترامپ داشته بود، برملا نسازد.

مایکل کوهان، وکیل سابق ترامپ، قبلاً به کنگره ایالات متحده امریکا گفته بود که به نیابت از ترامپ این مبلغ پول را به استورمی دنیلز پرداخته بود و بعداَ این مبلغ برای او بازپرداخت شد. کوهان همچنین در نزد هیئت منصفه در نیویارک شهادت داده است.ترامپ این اتهامات را رد کرده است. انتظار می‌رود که جزئیات اتهام‌نامه یا کیفرخواست علیه ترامپ در روزهای پیش رو توسط یک قاضی رسماَ اعلام شود.

مهاجرت به آمریکا و کانادا
: برای دریافت مشاوره درباره ترامپ بابت پرداخت حق‌السکوت به ستاره پورن متهم شد فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «ترامپ بابت پرداخت حق‌السکوت به ستاره پورن متهم شد» در کادر زیر بنویسید :
4 + 6 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید