تداوم بارش برف و باران در ایران | آسمونی
کد مطلب: 61814 درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
تداوم بارش برف و باران در ایران

تداوم بارش برف و باران در ایران

با اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران بارش برف و باران و وزش باد در این شهر ادامه خواهد داشت.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی و به نقل از ایسنا، بر اساس بررسی داده‌ها و نقشه‌های پیش بینی هواشناسی با ادامه فعالیت سامانه بارشی جدید در منطقه جنوب رشته کوه البرز، وضعیت جوی استان تهران طی دو روز آینده، آسمانی نیمه ابری تا ابری همراه با بارش باران که در نواحی شمالی بارش برف با مه رقیق و در ارتفاعات بارش برف، کولاک و مه غلیظ با احتمال سقوط بهمن‌ پیش‌بینی می‌شود.

همچنین بر اساس این پیش بینی از امشب تا پیش از ظهر فردا 28 دی 1400 با افزایش فعالیت این سامانه بارشی، در برخی ساعات بارش متوسط و گاهی شدید باران و برف به‌ویژه در نیمه شمالی استان، وزش باد شدید تا خیلی شدید به‌ویژه در منطقه جنوبی استان با وقوع رعد و برق و حتی احتمال بارش تگرگ در برخی نقاط مورد انتظار است.

در پایان لازم به ذکر است که از بعد از ظهر سه شنبه 28 دی‌ 1400 با وزش باد، به‌تدریج کاهش ابرهای منطقه استان تهران  پیش‌بینی می‌شود همچنین از فردا تا جمعه کاهش محسوس دما بین 5 تا 9 درجه در سطح استان، یخبندان شبانه سطح زمین در نواحی مرکزی و جنوبی و یخبندان دایمی سطح زمین در نواحی شمالی پیش بینی می شود.

www.Asemooni.com

: برای دریافت مشاوره درباره تداوم بارش برف و باران در ایران فرم زیر را تکمیل کنید
پرداخت هزینه مشاوره

معرفی نویسنده:

دانش آموخته مهندسی معدن و دانشجوی کارشناسی ارشد مدیریت کسب و کار
علاقمند به مباحث مدیریتی و سازمانی، سینما، هنر های انتزاعی و بازی های رایانه ای
آخرین نوشته های بنده در باب اخبار و رویدادهای ایران و جهان را می توانید در بخش های تازه های آسمونی و کیوسک مشاهده نمایید.

ثبت نظر درباره «تداوم بارش برف و باران در ایران»

دیدگاه خود را در کادر زیر بنویسید

8 - 5 = ?