کد مطلب:  65330 
3 نظر
3 نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
تجمع نوجوانان شیرازی

تجمع نوجوانان شیرازی

نوجوانان شیرازی دهه هشتادی و دهه نودی با تیپ های خاص در شیراز گرد هم آمدند و این گردهمایی بازتاب زیادی در شبکه های اجتماعی داشت.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

تعدادی از نوجوانان شیرازی که اغلب در سنین 13 تا 16 سال بودند در بلوار چمران این شهر گرد هم آمدند که نوع پوشش این افراد قابل توجه بود تا حدی که نیروی انتظامی و دادستانی وارد این ماجرا شدند. به گزارش آسمونی کلیپ هایی از پیاده رو چمران شیراز در شبکه های اجتماعی منتشر شد که نشان می داد تعداد زیادی از نوجوانان با هماهنگی قبلی در این مکان جمع شدند تا لحظاتی را خوشگذرانی کنند.

ماجرای تجمع نوجوانان در شیراز

این تجمع ساعت 17 روز سه‌ شنبه 31 خرداد ماه بود که برنامه‌ ای با عنوان روز جهانی اسکیت بورد برگزار شد که بسیاری از دختران و پسران نوجوان در این برنامه برای مسابقه حضور داشتند.

ویدئوی مربوط به این نوجوانان در شیراز به دلیل سن کم آنها و با توجه به استایل خاص آنها در شبکه های اجتماعی بازتاب زیادی داشته.

تجمع نوجوانان در شیراز

نیروی انتظامی اما وارد ماجرا می شود و کسانی را که مسبب این تجمع شده بودند را بازداشت کردند. گویا این تجمع برای روزهای آتی هم برنامه ریزی شده بود. فرماندار شیراز درباره این تجمع که به نظر هنجارشکنانه بوده گفته پس از اطلاع از این تجمع در بلوار چمران شیراز، نیروی انتظامی با هماهنگی دستگاه قضایی تعدادی از عوامل این تجمع را که برای روزهای بعد هم برنامه ریزی شده بود دستگیر کردند. فرماندار شیراز ادامه داد که این حرکات قصدی جز شکستن احکام و هنجارهای دینی و مذهبی و حتی ملی ما ندارند.

نوجوان شیرازی در گردهمایی اسکیت بازان

آیا شهرداری مجوز صادر کرده بود؟

در این رابطه گفته شده که شهرداری مجوز این مسابقه را داده بود. اما اداره کل ارتباطات و امور بین‌ الملل شهرداری شیراز طی بیانیه‌ ای هرگونه صدور مجوز به‌ منظور دعوت شهروندان برای تجمع در گردهمایی اسکیت‌ بازان را با مشارکت شهرداری شیراز در بلوار شهید چمران تکذیب کرد و گفته شد که هیچ مجوزی صادر نکرده و عوامل برگزاری با سوء استفاده از آرم شهرداری شیراز تحت پیگرد قانونی قرار گرفته‌ اند.

نظر کاربران درباره گردهمایی در شیراز

اما بنظر بسیاری از کاربران در شبکه های اجتماعی، این تجمع ورزشی و شاد که خانواده ها هم خبر داشته اند هیچ مشکلی ندارد و کاش چنین گردهمایی ها و مسابقه هایی بیشتر شود؛ فقط کافی است که شرایط تجمع را از قبل اطلاع رسانی می کردند که نوع پوشش این نوجوانان مشکل ساز نشود.

 

: برای دریافت مشاوره درباره تجمع نوجوانان شیرازی فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «تجمع نوجوانان شیرازی» در کادر زیر بنویسید :
4 + 9 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید