کد مطلب:  62898 
3 نظر
3 نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
تجمع اعتراضی سرایداران و خدمتگزاران مدارس

تجمع اعتراضی سرایداران و خدمتگزاران مدارس

روز گذشته جمعی از سرایداران و خدمتگزاران مدارس سراسر کشور با انتشار یک فراخوان در چندین شهر کشور دست به تجمع اعتراضی زدند.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی، روز گذشته سرایداران و خدمتگزاران مدارس با انتشار یک فراخوان رسمی با گردهمایی در برخی شهر های کشور به دستمزد پایین و شرایط نا مشخص شغلی خود دست به اعتراض زدند.

نیرو های  خدماتی آموزش و پرورش تحت پوشش سازمان تامین اجتماعی قرار دارند اما مشکل اصلی ان ها این است که  عیدی آن‌ها به صورت کارمندی پرداخت می‌شود. همچنین از فیش حقوقی این افراد بخشی تحت عنوان حق سرایداری حذف شده است.

از سوی دیگر اما لایحه رتبه بندی معلمان که در روز های گذشته پس از سال ها انتظار و کشمکش میان مجلس و شورای نگهبان تصویب شده است شامل این گروه از نیرو های وزارت آموزش و پرورش نمی شود.

در شبکه های فضای مجازی تصاویر مختلفی از گردهمایی اعتراضی کارکنان خدماتی وزارت اموزش و پرورش در قزوین، تهران و چهارمحال بختیاری در حال دست به دست شدن است.

در پایان لازم به ذکر است این تنها تجمع اعتراضی در خصوص افزایش حقوق ها در هفته اخیر نیست و در چند روز گذشته شاهئ گردهمایی بازنشستگان وزارت مخابرات در مقابل مجلس برای افزایش میزان دریافتی آن ها بوده ایم.

 

نظر خود را درباره «تجمع اعتراضی سرایداران و خدمتگزاران مدارس» در کادر زیر بنویسید :
2 + 8 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید