کد مطلب: 58791 درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
آموزش تصویری فعال سازی تایید دو مرحله ای واتساپ

آموزش تصویری فعال سازی تایید دو مرحله ای واتساپ

واتساپ یکی از محبوب ترین شبکه های اجتماعی رایگان در سراسر جهان است که امکان تماس صوتی و تصویری را برای کاربران خود فراهم کرده است. واتساپ همچنین قابلیت های امن
زمان مطالعه: 1 دقیقه

تایید دو مرحله ای واتساپ

واتساپ قابلیت های جدیدی مانند قفل امنیتی واتساپ و رمز دو مرحله ای اضافه کرده است که می توانید از آن ها استفاده کنید. در این بخش از آسمونی، آموزش فعال سازی تایید دو مرحله ای واتساپ را به شما آموزش می دهیم.

آموزش فعال سازی تایید دو مرحله ای واتساپ

تایید دو مرحله ای واتساپ برای چیست1- ابتدا برنامه واتساپ خود را اجرا کنید تا رمز تایید دو مرحله ای (Two-step verification) را فعال کنید. روی سه نقطه واقع در گوشه بالا سمت راست واتساپ ضربه بزنید.تایید دو مرحله ای واتساپ ایفون2- در میان گزینه های موجود روی تنظیمات (setting) کلیک کنید.تایید دو مرحله ای واتساپ3- به قسمت حساب کاربری (account) بروید.تایید حساب دو مرحله ای واتساپ4- در این قسمت گزینه تایید دو مرحله ای (Two-step verification) را مشاهده می کنید. روی آن کلیک کنید تا به مرحله بعدی بروید.فراموشی تایید دو مرحله ای واتساپ5- روی گزینه فعال سازی (Enable) کلیک کنید.تایید دو مرحله ای در واتساپ6- در این مرحله شما باید رمز عبور 6 رقمی اکانت خود در واتساپ را وارد کنید.تایید رمز دو مرحله ای واتساپ7- در پایین دوباره رمز خود را برای تأیید وارد کنید. چگونه واتساپ را بدون کد فعال کنیم8- آدرس ایمیلی را که به آن دسترسی دارید وارد کنید. اگر ایمیل ندارید روی گزینه گذشتن (skip) کلیک کنید. توصیه ما این است که یک آدرس ایمیل اضافه کنید زیرا به شما این امکان می دهد تا رمز دو مرحله ای را بازیابی کنید. چگونه رمز واتساپ را غیر فعال کنیم9- روی صفحه خود پیام "تایید دومرحله ای فعال شد" را خواهید دید.

مزایای استفاده از تایید دو مرحله ای واتساپ

مهم ترین مزایای تأیید دو مرحله ای این است که یک لایه امنیتی به حساب شما اضافه می کند.
1-  ایمن سازی حساب کاربری
2- جلوگیری از سرقت داده ها

معرفی نویسنده:

من فارغ التحصیل رشته فناوری اطلاعات هستم، کتاب های زیادی در مورد فناوری خوندم و علاقه زیادی به حوزه تکنولوژی دارم، سعی میکنم محتواهای خوبی در حوزه فناوری تولید کنم.

ثبت نظر درباره «آموزش تصویری فعال سازی تایید دو مرحله ای واتساپ»

دیدگاه خود را در کادر زیر بنویسید

9 - 5 = ?