کد مطلب:  59806 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
رأفت: بازی با سوریه غیر قابل پیش بینی است.

رأفت: بازی با سوریه غیر قابل پیش بینی است.

پیشکسوت پرسپولیس: دیدار با تیم‌های عربی چالش‌های فنی زیادی را برای ایران به وجود آورده است. تمرکز ذهنی در شرایط فعلی برای ملی‌پوشان ایران بیشترین اهمیت را دارد
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی، پایان رأفت پیشکسوت تیم پرسپولیس درباره تقابل تیم فوتبال ایران و سوریه در گروه A انتخابی جام جهانی 2022 قطر گفت: فکر می‌کنم شرایط تمرین تیم ملی ایران به دلیل ابتلای کادر فنی به کرونا به قدری خاص است که نمی‌توانیم حتی آن را درک کنیم.

وی افزود: نتیجه بازی با سوریه را در چنین شرایطی صرفاً هوش بازیکنان می‌تواند رقم بزند. تیم ملی ایران بازیکنان با تجربه‌ای دارد که در لیگ‌های معتبر اروپایی بازی می‌کنند اما همین ستاره‌ها نیز نیاز به کمترین هماهنگی داشتند که فکر می‌کنم فرصت را از دست دادیم.

کارشناس فوتبال ایران تصریح کرد: دیدار با تیم‌های عربی چالش‌های فنی زیادی را برای ایران به وجود آورده است. تمرکز ذهنی در شرایط فعلی برای ملی‌پوشان ایران بیشترین اهمیت را دارد. اگر آنها بتوانند سوریه را شکست دهند، شرایط بسیار ایده آلی برای ادامه بازی‌ها پیدا خواهند کرد.

وی درباره تغییرات به وجود آمده در لیست بازیکنان حریف ایران تأکید کرد: آنها یک ماه است تمرینات فشرده و اردوهای بلندمدت برگزار می‌کنند. در چنین شرایطی شک ندارم هماهنگی بین آنها بالاتر از همیشه شده است. نقطه قوت تیم ملی ایران، حرفه‌ای بودن بازیکنانش است که می‌توانند با تجربه‌ای که دارند بهترین تصمیم را در هر لحظه از میدان مسابقه بگیرند.

وی در خصوص نبود سردار آزمون به دلیل محرومیت در بازی با سوریه تاکید کرد: سردار یکی از بهترین مهاجمانی است که تا حالا در تیم ملی دیده‌ایم. او خیلی خوب ضربات نهایی را می‌زند اما من فکر می‌کنم دغدغه‌ای برای پر کردن جای خالی او نداریم. مهدی طارمی، مهدی قائدی و کریم انصاریفرد خیلی خوب می‌توانند جای او را پر کنند.

 

: برای دریافت مشاوره درباره رأفت: بازی با سوریه غیر قابل پیش بینی است. فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «رأفت: بازی با سوریه غیر قابل پیش بینی است.» در کادر زیر بنویسید :
2 + 8 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید