کد مطلب:  59887 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
قالیباف: مجلس در حل مشکلات مردم همراه دولت است

قالیباف: مجلس در حل مشکلات مردم همراه دولت است

رئیس مجلس گفت: عمل به وعده ها می‌تواند علاوه بر امیدآفرینی در مردم و بخش‌های مختلف، دولت را وادار به برنامه‌ریزی دقیق و قابل سنجش کند.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی و به نقل باشگاه خبرنگاران جوان، محمدباقر قالیباف رئیس مجلس شورای اسلامی در نطق پیش از دستور نشست علنی امروز یکشنبه پارلمان گفت: از همکاران خود در مجلس که با تلاش و کاری فشرده در بررسی رای اعتماد به کابینه دولت سیزدهم برگی درخشان در کارنامه مجلس یازدهم ثبت کردند، تشکر می‌کنم.

رئیس مجلس اظهار کرد: ما به عنوان نمایندگان مردم شریف ایران وظیفه خود می‌دانیم از این شروع امیدآفرین تشکر کنیم و تاکید می کنیم در پیگیری مسائل اساسی مردم مانند مقابله با آسیب‌های حوزه سلامت و معیشت ناشی از بیماری کووید 19، قیمت ارز، حفظ ارزش پول ملی، تامین کالاهای ضروری مردم با قیمت مناسب، ثبات اقتصادی و توجه به مناطق محروم در کنار دولت هستیم و آماده ایم نیازهای این نهاد را در جهت مصالح مردم برآورده کنیم. به علاوه برای کمک به دولت وظیفه نظارتی خود را همدلانه و دلسوزانه در جهت رصد و برطرف کردن نقاط ضعف احتمالی انجام خواهیم داد.

‏ وی اضافه کرد: اتفاق مبارکی که در هفته گذشته رخ داد، رهنمودهای بسیار مهم رهبر معظم انقلاب در دیدار با اعضای هیئت دولت بود که نقشه راه روشنی را پیش روی دولت سیزدهم قرار داد. عمل به وعده ها همراه با تعیین روز شمار از رهنمودهای مهمی است که تجربه نشان می‌دهد، می‌تواند علاوه بر امیدآفرینی در مردم و بخش‌های مختلف، دولت را وادار به برنامه‌ریزی دقیق و قابل سنجش کند.

در پایان رئیس مجلس افزود: از همه مهم تر نگاه تحول گرایانه رهبری با تاکید بر عقلانیت و انقلابی گری ترجیح بندی بود که دولت وظیفه دارد در بازسازی مدیریت‌های اجرایی کشور آن را به کار ببندد و به علاوه باید نصب العین همه دستگاه‌های دیگر و جریان‌های سیاسی، اجتماعی و رسانه‌ای قرار گیرد.

 

: برای دریافت مشاوره درباره قالیباف: مجلس در حل مشکلات مردم همراه دولت است فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «قالیباف: مجلس در حل مشکلات مردم همراه دولت است» در کادر زیر بنویسید :
3 + 8 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید