کد مطلب:  59662 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
سلامی: تمام ظرفیت های سپاه را برای خدمت به مردم به کار خواهیم گرفت

سلامی: تمام ظرفیت های سپاه را برای خدمت به مردم به کار خواهیم گرفت

فرمانده کل سپاه گفت: تمرکز خود را باید بر اجرای کامل و نوسازی شده طرح شهید سلیمانی قرار دهیم و با توجه به شرایط جدید باید این طرح را تکامل ببخشیم.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی، سرلشکر حسین سلامی، فرمانده کل سپاه پاسداران، صبح امروز در جلسه هماهنگی طرح شهید سلیمانی که در محل سازمان بسیج مستضعفین و به صورت ویدئو کنفرانس با فرماندهان سپاه‌های استانی سراسر کشور برگزار شد، اظهار کرد: گسترش ویروس کرونا به مرحله خطرناکی رسیده است و مردم ما را رنج می‌دهد، در چنین فضایی مسئولیت می‌پذیریم و در مقابل مردم متعهدانه عمل می‌کنیم تا امکاناتی که در اختیار داریم را برای مقابله با این بیماری به خدمت بگیریم.

سرلشکر سلامی خطاب به فرماندهان سپاه‌ پاسداران استان های سراسر کشور  تأکید کرد: 

 

شما در مرکز میدان این مسئولیت هستید، اجازه استفاده از امکانات، سازمان و ساختار را هم در اختیار دارید و همه لوازم برای جهاد علیه این ویروس منحوس را در اختیار داریم. کار این روز‌های شما تمرکز بر از بین بردن آثار روانی، فیزیولوژیکی، اقتصادی، اجتماعی و معیشتی آن بر مردم است.

 

وی تاکید کرد: ظرفیت‌های استانی را به کار بگیرید، از دستگاه‌های دولتی، خیرین مردمی کمک بگیرید و کمک‌ها را به مردم برسانید، امدادرسانی کنید و شما به سراغ مردم بروید، نباید مردم به سراغ شما بیایند. در شهر‌ها و روستا‌هایی که کمبود دارو وجود دارد، داروخانه‌های سیار راه‌اندازی کنید تا مردم برای تأمین دارو نیاز به حضور در مراکز استان‌ها نداشته باشند.

سرلشکر سلامی در پایان با اشاره به اینکه باید با استفاده از ظرفیت‌های سپاه و بسیج واکسیناسیون را تحت نظارت وزارت بهداشت گسترش داد، گفت: برای مقابله با القائات دشمنان در جنگ روانی، فضای مجازی هم باید بسیج شود.

: برای دریافت مشاوره درباره سلامی: تمام ظرفیت های سپاه را برای خدمت به مردم به کار خواهیم گرفت فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «سلامی: تمام ظرفیت های سپاه را برای خدمت به مردم به کار خواهیم گرفت» در کادر زیر بنویسید :
5 + 9 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید