کد مطلب:  65632 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
یارانه عید قربان کی واریز می شود؟

یارانه عید قربان کی واریز می شود؟

یارانه عید قربان احتمالا به حساب همه مردم واریز نمی شود اما دو گروه از مردم شامل واریز یارانه عید قربان هستند.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

رئیس جمهوری در رابطه با دستور تعیین تکلیف یارانه عید قربان در هفته گذشته اعلام کرد جاماندگان یارانه مشخص شوند. اما قرار است یارانه عید قربان برای تمامی مشمولان یارانه واریز شود؟

بر اساس اظهارات مقامات رسمی و دولتی مثل اینکه قرار نیست در روز عید قربان، یارانه جدید به حساب مردم واریز گردد. اما امکان دارد دو گروه از مردم در این تاریخ مشمول یارانه عید قربان شوند.

به گزارش سازمان هدفمندی یارانه ها، حدود 2 میلیون و 500 هزار نفر به خاطر عدم دریافت یارانه کمک معیشتی اعتراض کردند، از این تعداد، 2 میلیون و 200 هزار نفر وارد لیست شده و 300 نفر از لیست خارج شدند.

  • مشمولان یارانه عید قربان

  1. اولین گروه، 9 دهک هستند که طی این 2 ماه اخیر، در تاریخ بیستم هر ماه یارانه نقدی 300 و 400 هزار تومانی دریافت کردند. یارانه نقدی تیر هم به احتمال زیاد مثل همیشه در 20 تیر واریز خواهد شد که مصادف است با عید قربان!
  2. دومین گروه، که هنوز قطعی نیست حتما یارانه تیر را دریافت می کنند، جاماندگان و معترضان هستند. برای این دسته از افراد در تاریخ 26 اردیبهشت یارانه نقدی واریز شد که هنوز هم قابل برداشت نیست.

ابراهیم رئیسی دستور داد ظرف 2 هفته و تا پیش از آغاز یارانه تیر، تکلیف یارانه بگیران مشخص شود.

  • هر سال یارانه عید قربان پرداخت می شود؟

قرار نیست در عید قربان هم مانند عید نوروز یارانه جدیدی تحت همین عنوان واریز شود، موضوع اینست که روز واریز یارانه تیر مصادف است با روز عید قربان و نام یارانه تیر را یارانه عید قربان گذاشته اند. بنابراین این واریزی همان واریزی ماهیانه است.

 

نظر خود را درباره «یارانه عید قربان کی واریز می شود؟» در کادر زیر بنویسید :
5 + 9 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید