کد مطلب:  62245  درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
تئاتر مولوی میزبان چهلمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر شد

تئاتر مولوی میزبان چهلمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر شد

مرکز تئاتر مولوی دانشگاه تهران با هشت نمایش به عنوان میزبان چهلمین جشنواره تئاتر فجر انتخاب شد.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی و به نقل از مهر، بر اساس اعلام رسمی روابط عمومی مرکز تئاتر مولوی، این مرکز با اکران 8 نمایش از سراسر کشور در بازه 17 تا 24 بهمن 1400 به عنوان میزبان بخش نمایش صحنه ای چهلمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر انتخاب شده است.

بر اساس برنامه اعلام شده از سوی دبیرخانه این جشنواره، نمایش‌های «عکس العمل» به کارگردانی یوسف باپیری از تهران، «سالخوردگی» به کارگردانی هاشم زاده و جباری از بیجار، «پروانه الجزایری» به‌ کارگردانی سعید شیخی از قزوین، «صامت» به کارگردانی امیرحسین بهاور دهکردی از تهران، «بعد از افتادن» به کارگردانی حسین حسینیان از تهران، «پچپچه های پشت خط نبرد» به کارگردانی محمدرضا خسروشاهی از قم، «خاک سفید» به کارگردانی محمدرضا هلال‌زاده از تهران و «پشت دیوار قدیمی کشتارگاه» به کارگردانی رضا صابری از مشهد به ترتیب از 17 تا 24 بهمن 1400 در سالن اصلی تئاتر مولوی در 2 نوبت مجزا با رعایت دستورالعمل های بهداشتی روی صحنه می روند.

در پایان لازم به ذکر است که بر اساس اعلام رسمی ستاد برگزاری چهلمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر با هدف بیشگیری از ابتلا و شیوع هر چه بیشتر ویروس کرونا، سالن های نمایش فقط با ظرفیت 30 درصد میزبان تماشاگران خواهند بود.

: برای دریافت مشاوره درباره تئاتر مولوی میزبان چهلمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر شد فرم زیر را تکمیل کنید
پرداخت هزینه مشاوره

معرفی نویسنده:

دانش آموخته مهندسی معدن و دانشجوی کارشناسی ارشد مدیریت کسب و کار
علاقمند به مباحث مدیریتی و سازمانی، سینما، هنر های انتزاعی و بازی های رایانه ای
آخرین نوشته های بنده در باب اخبار و رویدادهای ایران و جهان را می توانید در بخش های تازه های آسمونی و کیوسک مشاهده نمایید.

نظر خود را درباره «تئاتر مولوی میزبان چهلمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر شد» در کادر زیر بنویسید :

8 - 3 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید