کد مطلب:  63024 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
همکاری بهنام تشکر و رضا کیانیان در نمایش «دکتر نون»

همکاری بهنام تشکر و رضا کیانیان در نمایش «دکتر نون»

بهنام تشکر و رضا کیانیان با نمایش دکتر نون در تالار اصلی مجموعه تئاتر شهر به روی صحنه می روند.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی و به نقل از ایسنا، نمایش تحت عنوان «دکتر نون زنش را بیشتر از مصدق دوست دارد» که جدید ترین ساخته هادی مرزبان می باشد از 7 فروردین 1401 در تالار اصلی مجموعه تئاتر شهر به روی صحنه خواهد رفت.

بر اساس اعلام روابط عمومی این نمایش هم اکنون گروه نمایشی مشغول آخرین مراحل جهت آماده سازی این نمایش هستتند و حضور بهنام تشکر دراین نمایش نیز تایید شده است.

خمچنین رضا کیانیان به عنوان طراح صحنه، منیره ملکی به عنوان طراح لباس، نورالدین حیدر ماهر به عنوان مجری طرح با اجرای این نمایش همکاری دارند. از سایر عوامل نیز می توان به آهنگساز این نمایش ستار اورکی و خواننده آن که رضا صادقی اشاره کرد. بابک صحرایی هم سرودن ترانه‌های آن را بر عهده دارد.

پیش‌فروش بلیت‌های این نمایش از ساعت 12ظهر چهارشنبه 25 اسفند 1400 در سایت تیوال آغاز می‌شود.  

در بخش داستان این نمایش چنین آمده است:

 

اسفندیار و ملک‌تاج از کودکی چنان به هم علاقه‌مند بودند که دقیقه‌ای از یکدیگر جدا نمی‌شدند و عشق آتشین آن دو به ازدواج انجامید. حال در کودتای 1332 از اسفندیار (دکتر نون) که از یاران نزدیک و وفادار دکتر مصدق است، خواسته می‌شود مصاحبه‌ای ضد نخست وزیر انجام دهد که با مخالفت او مواجه می‌شود. اسفندیار به زندان می‌افتد و ساواک برای انجام مصاحبه به انواع شکنجه متوسل و هر بار با مقاومت دکتر نون رو برو می‌شود تا اینکه پای ملک‌تاج به میان می‌آید و جدال میان عشق و وفاداری به نخست وزیر آغاز می‌شود...

 

: برای دریافت مشاوره درباره همکاری بهنام تشکر و رضا کیانیان در نمایش «دکتر نون» فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «همکاری بهنام تشکر و رضا کیانیان در نمایش «دکتر نون»» در کادر زیر بنویسید :
3 + 8 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید