مهاجرت به آمریکا و کانادا
کد مطلب:  69310 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
بهره‌برداری 30هزار واحد نوسازی‌شده تا بهمن‌ماه

بهره‌برداری 30هزار واحد نوسازی‌شده تا بهمن‌ماه

محمد آیینی مدیرعامل شرکت بازآفرینی شهری در مراسم افتتاح، ۵ هزار واحد مسکونی نوسازی شده.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

محمد آیینی مدیرعامل شرکت بازآفرینی شهری در مراسم افتتاح، ۵ هزار واحد مسکونی نوسازی شده در بافت‌های فرسوده ۱۷ استان کشور با اشاره به راه‌اندازی سامانه ستاد ملی باز آفرینی‌شهری با هدف شناسایی بافت‌های فرسوده، اظهار داشت: در این سامانه تمامی اقداماتی که در بافت‌های فرسوده، سکونتگاه‌ها و حاشیه‌ها انجام می‌شود در سامانه ثبت می‌شود.
به گزارش آسمونی، وی افزود: همچنین اقدامات چهارگانه نوسازی واحدها، نوسازی معابر، توانمندسازی ساکنان و تامین خدمات نیز در سامانه ستاد ملی باز آفرینی شهری ثبت خواهد شد.
آیینی گفت: هم اکنون ۵۲ هزار پروژه در بافت‌های فرسوده در حال اجرا است که با راه‌اندازی این سامانه به صورت دقیق مشخصات پروژه‌ها ثبت و اینکه در ماه‌های آینده چه تعداد پروژه تکمیل و تحویل می‌شود نیز مشخص خواهد شد.

وی با اشاره به ثبت ۱۱۴ هزار پروژه در حال ساخت در سامانه ستاد ملی باز آفرینی گفت: در جلسه آینده شورای عالی مسکن ارزیابی استان‌ها بر مبنای اطلاعات سامانه انجام خواهد شد.
معاون وزیر راه و شهرسازی با اشاره به نوسازی سالانه ۲۰۰ هزار واحد مسکونی، تصریح کرد: برای رسیدن به این هدف، برنامه‌هایی از جمله بسته تشویقی ۱۹ گانه در حال اجرا است.
آیینی با بیان اینکه شهرداری‌ها می‌بایست در صدور پروانه ساختمانی برای هدف تسریع در اجرای نهضت ملی مسکن، تسهیل‌گری کنند، بیان داشت: ۵۰ درصد واحدهایی که در بافت فرسوده ساخته می‌شوند حداکثر در ۱۰ واحدی هستنند و تلاش می‌شود تا تراکنش‌های خیلی بالا در بافت فرسوده به کار گرفته نشود.

مهاجرت به آمریکا و کانادا
: برای دریافت مشاوره درباره بهره‌برداری 30هزار واحد نوسازی‌شده تا بهمن‌ماه فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «بهره‌برداری 30هزار واحد نوسازی‌شده تا بهمن‌ماه» در کادر زیر بنویسید :
3 + 6 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید