مهاجرت به آمریکا و کانادا
کد مطلب:  61647 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
بزرگداشت دومین سالروز سقوط هواپیمای اوکراینی

بزرگداشت دومین سالروز سقوط هواپیمای اوکراینی

روز گذشته 16 دی 1400، در مراسمی با حضور معاون رئیس جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران در بهشت زهرای تهران یاد کشته شدگان پرواز اوکراینی گرامی داشته شد.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی و به نقل از ایلنا،روز گذشته 16 دی 1400 مراسمی در راستای بزرگداشت شهدای حادثه سقوط هواپیمای اوکراینی در قطعه 50 بهشت زهرا برگزار شد و  امیرحسین قاضی‌زاده هاشمی، رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران، با حضور در این مراسم و ادای احترام به شهدای سانحه هواپیمای اوکراینی خاطر نشان کرد: در دومین سالگرد حادثه غمبار شهادت مسافران هواپیمای اوکراینی در یکی از تلخ‌ترین برهه‌های حساس کشور به مقام شهدای این حادثه ادای احترام می‌کنیم و یاد و خاطره آن عزیزان را گرامی ‌می‌داریم.

رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران درباره اقدامات صورت گرفته در مورد خانواده ایشان بیان کرد: عزیزان حاضر در این هواپیما در زمره شهدا محسوب شده و تمهیداتی در خدمت‌‌رسانی به بازماندگان شهدای سانحه هواپیمای اوکراینی در نظر گرفته شده است. تاکنون از 133 خانواده ایرانی این واقعه، پرونده 73 خانواده معزز تشکیل شده و درباره سایر خانواده‌های معظم نیز آمادگی برای تشکیل پرونده و ارائه خدمات وجود دارد.

قاضی‌زاده هاشمی تأکید کرد: امیدواریم مسیر قانونی و مراحل رسیدگی به پرونده این حادثه به پایان برسد و با حصول نتیجه و معرفی مقصرین و یا قصور کنندگان، شاهد آرامش قلوب بازماندگان و خانواده شهدا باشیم.

رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران با اعلام اینکه تعدادی از این خانواده‌ها در خارج از کشور حضور دارند گفت: در بنیاد شهید و امور ایثارگران‌ برای تشکیل پرونده‌ این عزیزان نیز آمادگی داریم.

در پایان لازم به کر است که در این مراسم جمعی از خانواده‌های شهدای سانحه هواپیمای اوکراینی، سردار احمدی نماینده و مدیرکل اشراف نیروی انسانی سپاه پاسداران، سردار عبدی مشاور فرمانده ناجا و رئیس مرکز امور ایثارگران، محمد غفوری سرپرست بنیاد شهید و امور ایثارگران تهران بزرگ و عبدالله مرتضوی مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان‌های استان تهران حضور داشتند.

مهاجرت به آمریکا و کانادا
: برای دریافت مشاوره درباره بزرگداشت دومین سالروز سقوط هواپیمای اوکراینی فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «بزرگداشت دومین سالروز سقوط هواپیمای اوکراینی» در کادر زیر بنویسید :
2 + 6 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید