کد مطلب:  64565 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
نمایشگاه IFA 2022 از 11تا 15شهریور در آلمان برگزار می شود

نمایشگاه IFA 2022 از 11تا 15شهریور در آلمان برگزار می شود

نمایشگاه IFA سرانجام امسال به‌صورت حضوری در برلین آلمان برگزار خواهد شد. این نمایشگاه قرار است اوایل ماه سپتامبر امسال برگزار بشود.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی، نمایشگاه IFA سرانجام امسال به‌صورت حضوری در برلین آلمان برگزار خواهد شد. این نمایشگاه قرار است اوایل ماه سپتامبر امسال برگزار بشود. برگزارکنندگان این نمایشگاه به همین مناسبت تصمیم گرافته‌اند بلیط‌های آن را با تخفیف بفروشند. البته این تخفیف فقط برای یکی از پنج روز نمایشگاه خواهد بود و برای بقیه چهار روز باید بلیط عادی تهیه شود. نمایشگاه IFA بعد از چند سال وقفه به‌خاطر شیوع ویروس کرونا حالا قرار است از 11 تا 15 شهریور امسال (2 تا 6 سپتامبر) در شهر برلین آلمان برگزار بشود. قیمت بلیط این نمایشگاه برای کسانی که می‌خواهند یک روز با تخفیف در آن شرکت کنند 35 یورو و در حالت عادی حداکثر تا 97 یورو است.

برگزارکنندگان این نمایشگاه همچنین مکان‌های تخصیص یافته برای هر ‌کدام از محصولات جدید شرکت‌ها را اعلام کرده‌اند که به این صورت است: تجهیزات ارتباطی و موبایل در طبقه همکف، دستگاه‌های صوتی و ‌تصویری و دوربین‌های عکاسی در طبقه دوم و‌ دستگاه‌های گیمینگ و رایانه در طبقه سوم.

: برای دریافت مشاوره درباره نمایشگاه IFA 2022 از 11تا 15شهریور در آلمان برگزار می شود فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «نمایشگاه IFA 2022 از 11تا 15شهریور در آلمان برگزار می شود» در کادر زیر بنویسید :
3 + 6 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید