کد مطلب:  59487 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
مراسم عزاداری ماه محرم در استان زنجان  با رعایت دستور العمل بهداشتی

مراسم عزاداری ماه محرم در استان زنجان با رعایت دستور العمل بهداشتی

مدیر کل تبلیغات اسلامی استان زنجان تاکید کرد: پروتکل‌ها و دستورالعمل‌های سال گذشته برای مراسم عزاداری امسال نیز اجرا می شود.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی، حجت‌ الاسلام سعید احمدی، مدیر کل تبلیغات اسلامی استان زنجان با اشاره به اینکه سال گذشته هیئت ها مذهبی با رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی، عزای سیدالشهدا(ع) را به جا آوردند، گفت: امسال نیز با توجه به اینکه محرم پارسال در این زمینه تجربه خوبی کسب کردیم و شاهد همکاری مطلوب هیئت های مذهبی در این خصوص بودیم، مراسم عزاداری در همه شهرستان‌ها، روستاها و مناطق استان زنجان برگزار خواهد شد.

وی با یادآوری اینکه دستورالعمل‌های مراسم امسال همان دستورالعمل‌های سال گذشته خواهد بود، تصریح کرد: در این دستورالعمل‌ها بحث استفاده مستمر از ماسک، فاصله‌گذاری‌های اجتماعی و نیز برگزاری مراسم در فضای باز را خواهیم داشت.

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان زنجان با اشاره به اینکه شعار امسال مراسم عزاداری «نسل به نسل در پناه حسینیم» بوده و محتوای منبرها و اشعار مداحان و شعرا نیز در راستای تربیت نسل حسینی و عاشورایی خواهد بود، عنوان کرد: به همین خاطر در راستای ترویج فرهنگ قرآن و اهل‌بیت (ع)، محتوای منبرها به سمت مسائل تربیتی و اخلاقی جهت‌گیری خواهد شد.

وی با اشاره به اینکه همیاران سلامت از هیئات مذهبی برای رعایت دستورالعمل‌ها به تبلیغات اسلامی و کادر بهداشت و درمان معرفی خواهند شد، گفت: دسته‌روی‌ها طبق دستورالعمل‌ها و پروتکل‌های بهداشتی ممنوع است اما عزاداری به صورت ایستاده و در فضای مشخص شده ممانعتی ندارد.

نظر خود را درباره «مراسم عزاداری ماه محرم در استان زنجان با رعایت دستور العمل بهداشتی» در کادر زیر بنویسید :
4 + 6 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید